Wiadomości z Bytomia

Nowe radiowozy w bytomskim garnizonie

  • Dodano: 2022-01-05 08:45, aktualizacja: 2022-01-05 09:02

Komendant Miejski Policji w Bytomiu inspektor Andrzej Brzozowski wraz z zastępcą podinspektorem Damianem Radziejowskim uczestniczyli w przekazaniu dwóch nowych radiowozów.

Już wkrótce na ulice naszego miasta wyjadą dwa nowe oznakowane radiowozy. To Toyoty Corolla z napędem hybrydowym. Nowoczesne radiowozy zakupione zostały w ramach umowy sponsoringowej ze środków budżetowych Policji oraz środków finansowych przekazanych przez Urząd Miasta Bytomia. Przed budynkiem Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu odbyło się przekazanie pojazdów. W uroczystości uczestniczyli Komendant Miejski Policji inspektor Andrzej Brzozowski wraz z zastępcą podinspektorem Damianem Radziejowskim.

Z rąk Prezydenta Miasta Mariusza Wołosza kluczyki do nowych radiowozów odebrali komisarz Janusz Michalik i nadkomisarz Piotr Banaś, komendanci komisariatów IV i V. To właśnie na te komisariaty trafią samochody i posłużą policjantom w wykonywaniu codziennych obowiązków służbowych. Na koniec uroczystości szef bytomskiego garnizonu podziękował Prezydentowi Bytomia za dofinansowanie zakupu radiowozów i wyraził wdzięczność za dotychczasową owocną współpracę.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również