Wiadomości z Bytomia

Nowe radiowozy w bytomskim garnizonie

  • Dodano: 2022-01-05 08:45, aktualizacja: 2022-01-05 09:02

Komendant Miejski Policji w Bytomiu inspektor Andrzej Brzozowski wraz z zastępcą podinspektorem Damianem Radziejowskim uczestniczyli w przekazaniu dwóch nowych radiowozów.

Już wkrótce na ulice naszego miasta wyjadą dwa nowe oznakowane radiowozy. To Toyoty Corolla z napędem hybrydowym. Nowoczesne radiowozy zakupione zostały w ramach umowy sponsoringowej ze środków budżetowych Policji oraz środków finansowych przekazanych przez Urząd Miasta Bytomia. Przed budynkiem Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu odbyło się przekazanie pojazdów. W uroczystości uczestniczyli Komendant Miejski Policji inspektor Andrzej Brzozowski wraz z zastępcą podinspektorem Damianem Radziejowskim.

Z rąk Prezydenta Miasta Mariusza Wołosza kluczyki do nowych radiowozów odebrali komisarz Janusz Michalik i nadkomisarz Piotr Banaś, komendanci komisariatów IV i V. To właśnie na te komisariaty trafią samochody i posłużą policjantom w wykonywaniu codziennych obowiązków służbowych. Na koniec uroczystości szef bytomskiego garnizonu podziękował Prezydentowi Bytomia za dofinansowanie zakupu radiowozów i wyraził wdzięczność za dotychczasową owocną współpracę.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.