Wiadomości z Bytomia

Najnowsze trendy w robotyzacji produkcji - poznasz je już w październiku

  • Dodano: 2019-09-13 08:30, aktualizacja: 2019-09-13 08:52

Marzy Ci się smart factory? Chcesz wzbogacić swoją wiedzę z zakresu robotyzacji produkcji i najnowocześniejszych rozwiązań? W takim razie zapraszamy już 23 października do Bytomia na Konferencję Techniczną Axon Media.

Roboty przemysłowe i współpracujące w zakładach produkcyjnych to spotkanie przeznaczone dla osób, które chcą w swojej firmie korzystać z najnowszych cyfrowych rozwiązań. Najbliższe wydarzenie z tej serii odbędzie się już 23 października. Podczas konferencji dowiesz się, w jaki sposób zwiększyć zyski i efektywność produkcji oraz jak zadbać o bezpieczeństwo. O sprawdzonych sposobach i rozwiązaniach opowiedzą prelegenci z firm takich jak Balluff, FANUC, Murrelektronic, Omron czy też Pepperl+Fuchs.

Po części wykładowej odbędą się warsztaty dotyczące m.in. programu Vision Assistant oraz bezpieczeństwa dla stanowisk zrobotyzowanych. Warsztaty przeprowadzą specjaliści z firm ifm electronic oraz Omron.
W czasie konferencji skorzystasz także z przerwy kawowej i ciepłego poczęstunku, obejrzysz stanowiska wystawców z branży oraz nawiążesz wartościowe biznesowe relacje. Jako uczestnik otrzymujesz pakiet materiałów oraz imienny certyfikat na zakończenie spotkania.

Udział jest całkowicie bezpłatny

Wystarczy się jedynie zarejestrować na stronie wydarzenia. Liczba miejsc ograniczona, dlatego zachęcamy do zapisywania się już dziś: http://www.axonmedia.pl/konferencje/program/roboty-przemyslowe-pazdziernik-2019-bytom/

Zapraszamy do rejestracji!Patronem medialnym wydarzenia jest portal mojBytom.pl.
Patronat portalu mojBytom.pl

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.