Wiadomości z Bytomia

Miłość zakwitła w Agorze

  • Dodano: 2012-02-15 15:00

W Agorze Bytom zmarzniętych zakupowiczów rozgrzała wczoraj ciepła atmosfera Święta Zakochanych. Wszyscy bawili się znakomicie!

 

W Walentynki co roku trudno uniknąć tłumów zakochanych par. Nic w tym dziwnego - w końcu to znakomita okazja do spędzenia czasu ze swoją drugą połową! A nie brakowało tych, którzy skusili się na świętowanie tego dnia w Agorze.

 

Na stoiskach z upominkami i w kwiaciarniach, czerwone róże oraz tulipany znikały jak świeże bułeczki. W tym samym czasie istne oblężenie przeżywały wszystkie kawiarnie w centrum Bytomia. Wiele par w chwili wolnej przed seansem kinowym zatrzymało się, by posłuchać miłosnych piosenek i zabawić na dłużej na specjalnych stoiskach przygotowanych przez Agorę. Dziewczyny chętnie korzystały z darmowych porad wróżki na pierwszym piętrze centrum. Wiele z nich dało się później namówić na porady wykwalifikowanych makijażystek.

 

Atrakcje w Agorze przyciągały nie tylko dorosłych: wiele maluchów bawiło się równie doskonale. Wychodziły szczęśliwe ze stoiska z tatuażami henną, pokazując wszystkim radośnie kwiatowe wzory na swoich dłoniach. Innych przyciągała możliwość otrzymania profesjonalnego, rysowanego na miejscu portretu - karykatury.

 

Ciekawą propozycją był również konkurs na najlepsze wyznanie miłosne.

 

A jak wy spędziliście Walentynki? Może i wy byliście w tym czasie w Agorze?
Zapraszamy do obejrzenia naszej krótkiej fotorelacji z tego wydarzenia!


Galeria zdjęć

następne zdjęcia »

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.