Wiadomości z Bytomia

„Maskarada” w Pałacu w Miechowicach

  • Dodano: 2023-08-07 11:15

Miłośnicy wielkiego ekranu spotkali się w piątek w Miechowicach na półmetku BCKina plenerowego. Na terenie przy Pałacu wyświetlona została francuska komedia kryminalna „Maskarada”.

Seanse organizowane poza salami Beceku to wakacyjny cykl BCKina plenerowego. Akcja rozpoczęła się na początku lipca i potrwa do końca sierpnia. Filmy wyświetlane są w różnych częściach naszego miasta w każdy piątek.

Przed nami jeszcze trzy pokazy. Przy Hali na Skarpie już za tydzień zobaczymy „Jeźdźców sprawiedliwości” duńskiej produkcji. Kolejne piątki to komediodramat „Kłamstewko”, na który zapraszamy do OSP w Suchej Górze oraz wyświetlony na zakończenie akcji pod Becekiem ”Sokół z masłem orzechowym”.

BCKino przyciąga fanów dobrego kina

Szczegóły BCKina plenerowego: link do wydarzenia.

Bilety w cenie 5 złotych dostępne są na stronie Beceku, w kasach Beceku oraz na miejscu przed samym wydarzeniem. W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych miejsce seansu może się zmienić lub może być odwołane. Podczas każdego seansu można kupić popcorn i prażynki.

Organizatorem wydarzenia jest Bytomskie Centrum Kultury przy współpracy z miastem, a głównym sponsorem jest firma FCC Polska.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również