Wiadomości z Bytomia

Koncert "Dzień Babci i Dziadka z Telewizją TVS"!

  • Dodano: 2019-11-28 10:30

Szukasz prezentu z okazji Dnia Babci i Dziadka? Kup bilet na wyjątkowy koncert w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu 25 stycznia. Jakie gwiazdy usłyszymy ze sceny?

Koncert „Dzień Babci i Dziadka z Telewizją TVS” to niepowtarzalna okazja, by sprawić radość swoim dziadkom! Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu już 25 stycznia rozbrzmi szlagierowymi hitami. Na scenie zagrają największe gwiazdy śląskiej estrady.

Sprawdź szczegóły koncertu i dołącz do nas!

Bilety

Bilety w cenie 85 zł105 zł120 zł i 150 zł dostępne są do nabycia na stronie Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu w zakładce „KUP BILET” oraz w kasie obiektu (tel. 32 271 66 22).

 KUP BILET!

(fot. TVS)

Koncert „Dzień Babci i Dziadka z Telewizją TVS”

Świętuj Dzień Babci i Dziadka razem z TVS! Największe gwiazdy, które znasz z anteny Telewizji TVS, zagrają swoje przeboje na scenie Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu (ul Gen. De Gaulle’a 17). Koncert to nie tylko okazja do posłuchania największych hitów, ale także do spotkania się fanów i sympatyków śląskiej muzyki i Telewizji TVS.

Impreza w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu rozpocznie się o godzinie 17:00, a poprowadzi ją Andrzej Miś, znany widzom TVS z programu „My Wam to Zagramy„.

 

Koncert na Dzień Babci i Dziadka. Kto zagra?

Jacek Silski

Mirek Jędrowski

De Silvers

Duo Fenix

Makula Band

Brygida i Robert Łukowski

Ponadto swoim tenorem zauroczy widownię Sylwester Targosz-Szalonek, z kolei koncerty szlagierowych gwiazd urozmaicą tancerki z formacji tanecznej Bling Danceshow.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również