Wiadomości z Bytomia

Otwarcie piątego sklepu LIDL

  • Dodano: 2019-11-26 11:00

Już w czwartek, 28 listopada, o godzinie 7:00 przy ul. Wrocławskiej 63 G otwarty zostanie piąty sklep sieci Lidl Polska w Bytomiu.

Z okazji otwarcia na klientów czekać będzie specjalna oferta produktów w promocyjnych cenach

W nowym sklepie klienci będą mogli znaleźć produkty marek własnych Lidl, m.in.: „Chrupiące z Pieca” – pyszne, aromatyczne pieczywo, wędliny "Pikok", świeże mięso "Rzeźnik", produkty BIO czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach "Ryneczku Lidla".

Firma Lidl od lat współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom produkty pochodzące zarówno od branżowych liderów jak i mniejszych, lokalnych dostawców. W asortymencie sklepu znajduje się już ponad 50 produktów marek własnych oznaczonych godłem "Teraz Polska". 

W okresie od czwartku, 28 listopada, do soboty, 7 grudnia, wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

W sklepie Lidl w Bytomiu znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. W nowej placówce, klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach!

Nowy sklep sieci Lidl w Bytomiu ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 1350 m2. W obiekcie zatrudniono 24 osoby. Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:00 do 21:00, w piątki i soboty od 7:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 18:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z ponad 120 miejsc parkingowych.

W myśl hasła „Więcej na radość z życia” produkty oferujemy w atrakcyjnych, niskich cenach, podkreślając tym samym, jak pełniej cieszyć się życiem każdego dnia dzięki oszczędności czasu oraz pieniędzy. Kupujący zawsze mogą znaleźć w sklepach Lidl różnorodne artykuły i promocje. Zapraszamy wszystkich klientów do korzystania z naszej oferty w nowo otwartej placówce w Bytomiu – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communication Lidl Polska

W trosce o lepsze jutro – ekologiczne rozwiązania w sklepie Lidl 

W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.: 

  • instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła,
  • odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych,
  • energooszczędne oświetlenie LED.

Powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.


Lidl w Bytomiu, ul. Wrocławska 63 G
Godziny otwarcia:

  • poniedziałek – czwartek: 7:00 – 21:00
  • piątek – sobota: 7:00 – 22:00
  • niedziela handlowa: 9:00 – 18:00

Liczba nowych miejsc pracy w placówce: 24
Powierzchnia sali sprzedaży: 1350 m2 


Źródło: Materiały partnerskie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.