Wiadomości z Bytomia

Kolejna pracująca sobota w Wydziale Komunikacji

  • Dodano: 2021-06-30 07:30, aktualizacja: 2021-06-29 12:44

74 osoby skorzystały w ubiegłą sobotę /26 czerwca/ z możliwości załatwienia sprawy w Wydziale Komunikacji.

Kolejne pracujące soboty wyznaczono na 3, 10 i 17 lipca

Przypomnijmy, że epidemia koronawirusa i okresy, kiedy Wydział Komunikacji działał w ograniczonym zakresie znacznie wydłużyły kolejkę oczekujących klientów i czas załatwiania formalności.  Na tę chwilę w ciągu jednego dnia pracownicy wydziału przyjmują ponad 300 osób.

- W ubiegłą sobotę obsłużyliśmy 52 klientów rejestrujących pojazd, 7 osób, które odebrały dowód rejestracyjny oraz 15 interesantów, którzy załatwiali inne spray związane z pojazdem. Dodatkowy dzień pracy pozwoli rozładować kolejkę oczekujących  - mówi Alina Staciwa, naczelnik Wydziału Komunikacji UM.

W tych dniach w Wydziale Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bytomiu mieszkańcy będą mogli  rejestrować pojazdy i załatwiać  inne formalności dotyczące m. in. wymiany zarówno wtórników tablic, jak i dowodów rejestracyjnych, odbioru stałych dowodów rejestracyjnych. Pracownicy wydziału będą przyjmować bytomian w godzinach od 7.00 do 13.00.

W najbliższą sobotę, 3 lipca przy ulicy Parkowej 2 czynne będą cztery stanowiska rejestracyjne oraz dwa stanowiska do innych spraw związanych z pojazdami. Od godziny 7.00 do 13.00 urzędnicy będą mogli przyjąć około 40 klientów. Obsługa klienta odbywać się będzie na podstawie biletu pobranego w biletomacie.

Warto zaznaczyć, że w sobotę opłaty dokonać można wyłącznie kartą płatniczą przy stanowisku obsługi.

Jeśli opłata realizowana była na poczcie lub przelewem na konto bankowe, należy przedłożyć potwierdzenie dokonanej transakcji.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również