Wiadomości z Bytomia

„Kicia Kocia na pikniku” w Bytomiu

  • Dodano: 2023-08-07 13:00

W sobotę w Beceku mali fani Kici Koci wzięli udział w przedpremierowych seansach, które są zwiastunem cyklicznych seansów od 18 do 31 sierpnia. Na gości czekała duża, żywa maskotka książkowej bohaterki, z którą można było zrobić sobie zdjęcie czy przybić piątkę. Przedpremierowe seanse odbyły się jeszcze w niedzielę.

Od 18 sierpnia do końca miesiąca Becek organizuje cykliczne seanse w dni robocze o 11:00, 15:00 i 17:00, w soboty o 13:00, 14:00 i 15:00, a w niedziele o godzinie 11:00, 11:30 i 12:00. Poznaj szczegóły: link do wydarzenia.

Historie przedstawiane w nowej produkcji studia EGoFILM „Kicia Kocia na pikniku” odzwierciedlają dziecięcą codzienność i ukazują pełen ciepła i radości świat. W kolejnej części animacji Kicia Kocia razem ze swoimi wiernymi przyjaciółmi: Packiem, Adelką i Juliankiem uda się na basen, plażę i oczywiście - piknik. Tytułowa bohaterka pozna nowego kolegę podczas gry w piłkę, zdobędzie cenną lekcję w trakcie zabawy w sklep i odwiedzi wujka na wsi. Podczas seansów nie zabraknie świetnej zabawy, nowych wyzwań i niesamowitych odkryć dla najmłodszych widzów.

„Kicia Kocia na pikniku” w Bytomiu

Seria o przygodach Kici Koci to bestseller wydawnictwa Media Rodzina. Filmowe opowieści na podstawie uwielbianych książek Anity Głowińskiej to idealna okazja na niezapomniany seans w kinie.

Odcinki serialu, które wyświetlone zostaną w trakcie seansów:

  • Kicia Kocia na pikniku - reż. Marta Stróżycka   
  • Kicia Kocia na basenie - reż. Marta Stróżycka
  • Kicia Kocia: To moje! - reż. Jacek Rokosz
  • Kicia Kocia gra w piłkę - reż. Katarzyna Majsner
  • Kicia Kocia jest chora - reż. Katarzyna Majsner
  • Kicia Kocia na plaży - reż. Dominik Litwiniak 
  • Kicia Kocia na traktorze - reż. Jacek Rokosz

Czas trwania każdego odcinka to 45 minut.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również