Wiadomości z Bytomia

Jaką nazwę powinno nosić nowe lodowisko?

  • Dodano: 2021-01-22 07:00, aktualizacja: 2021-01-24 15:40

Po Stodole nie ma już śladu. W jej miejscu powstaje nowoczesna hala lodowiska. Jaką nazwę powinien nosić nowy obiekt?

Rozpoczął się konkurs na nazwę bytomskiego lodowiska. Potrwa do 29 stycznia

Zwycięzca otrzyma roczny karnet wstępu na wszystkie wydarzenia organizowane w nowym obiekcie, w tym ślizgawki.

Dla mieszkańców

W tym roku zostanie oddana do użytku nowoczesna hala lodowiska przy ul. Pułaskiego 71. To jedna z najważniejszych w ostatnich latach inwestycji sportowych realizowanych w Bytomiu, na której skorzystają wszyscy mieszkańcy miasta. Nowoczesny obiekt będzie kosztował około 40 mln zł, z czego aż 15 mln to dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki, jakie pozyskało miasto.

Jaką nazwę powinno nosić nowe lodowisko?

O to pyta się bytomian. Zadanie konkursowe polega na zaproponowaniu nazwy marketingowej dla nowej hali lodowiska przy ul. Pułaskiego i zamieszczeniu swojej propozycji na oficjalnym profilu Urzędu Miejskiego w Bytomiu w serwisie https://www.facebook.com/bytom.miasto/ w komentarzu pod postem opublikowanym w dniu 15 stycznia. Konkurs potrwa do 29 stycznia. O tym, która z zaproponowanych przez internautów nazw okaże się najlepsza, zadecyduje jury.

- Bytomianie mocno kibicują budowie nowej hali lodowiska. Są też bardzo kreatywni. Po tym jak zaprosiliśmy mieszkańców, aby zdecydowali o układzie krzesełek w hali lodowiska, teraz zapraszamy do zaproponowania nazwy lodowiska, która będzie wyrażała nowoczesny charakter hali - mówi Adam Fras, zastępca prezydenta Bytomia.

Autor najlepszej propozycji nazwy marketingowej nowej hali lodowiska otrzyma roczny karnet wstępu na wszystkie wydarzenia organizowane w hali lodowiska przy ul. Pułaskiego 71.

Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.