Wiadomości z Bytomia

Festiwal Mody i Stylizacji po raz trzeci

  • Dodano: 2018-04-18 07:45, aktualizacja: 2018-04-16 16:59

Już po raz trzeci Zespół Szkół Administracyjno-Ekonomicznych i Ogólnokształcących organizuje festiwal, podczas którego swoją wizję mody zaprezentują młodzi projektanci.

Tematem niezwykłego pokazu, który zaplanowano na 24 kwietnia w Teatrze Rozbark, będą Przestrzeń galaktyczna  oraz Strój przyszłości. Można się więc spodziewać, że na wybiegu podziwiać będziemy futurystyczne kreacje rodem z filmów sci-fi.

Przypomnijmy, że od dwóch lat w bytomskiej szkole  uczniowie mogą kształcić się na kierunku technika przemysłu mody. To doskonała propozycja dla osób kreatywnych,  zainteresowanych modą,  projektowaniem. Tacy też  są nasi uczniowie, o czym świadczą ich sukcesy w konkursach dedykowanych projektowaniu odzieży - mówi Katarzyna Kęsik, koordynatorka festiwalu. 

W jury, które oceniać będzie  kreatywność i  staranność wykonania,  zasiądzie  Aleksandra Herisz, artysta plastyk, zajmująca się witrażem, tkaniną i wikliną. Organizatorem imprezy są Zespół Szkół Administracyjno-Ekonomicznych i Ogólnokształcących oraz Teatr Rozbark. Patronat nad wydarzeniem objął prezydent Damian Bartyla.

Początek imprezy o 9.00 w Teatrze Rozbark przy ul.Kilara 29.


Autor: AK
Zdjęcia: H. Klimek, ubiegłoroczna edycja imprezy

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.