Wiadomości z Bytomia

Dziś pogrzeb zamordowanej 18-latki z Bytomia. Znamy wstępne wyniki sekcji zwłok

  • Dodano: 2023-08-18 09:45

18-latka z Bytomia, której ciało znaleziono w mienioną sobotę w Radzionkowie, została uduszona. Znamy wstępne wyniki sekcji zwłok. Dziś ostatnie pożegnanie brutalnie zamordowanej młodej kobiety.

Zabójstwo 18-latki z Bytomia

Jak wynika ze wstępnych wyników sekcji zwłok, przyczyną śmierci 18-latki z Bytomia było uduszenie. Ciało młodej kobiety znaleziono w minioną sobotę 12 sierpnia w mieszkaniu przy ul. Kużaja w Radzionkowie. Przeprowadzone czynności pod nadzorem prokuratora potwierdziły, że zmarła, to 18-letnia mieszkanka Bytomia.

W niedzielę rano w sprawie zatrzymany został 19-letni mieszkaniec Radzionkowa. Został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut zabójstwa w wyniku motywacji zasługującej na szczególne potępienie. Decyzją sądu podejrzany trafił do aresztu na 3 miesiące, o co wnioskował prokurator i śledczy.

Motyw zabójstwa na ten moment jest niejasny. 19-latek zostanie przebadany oraz przeprowadzona zostanie obserwacja psychiatryczna.

Uroczystości pogrzebowe

Dziś, w piątek 18 sierpnia, rodzina i przyjaciele ostatni raz pożegnają zamordowaną 18-latkę. O godzinie 12:00 odbędzie się Msza Żałobna w kościele pw. św. Jacka w Bytomiu przy ul. Matejki, po której nastąpią uroczystości pogrzebowe na pobliskim cmentarzu parafialnym "Jeruzalem" przy ul. Staffa.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również