Wiadomości z Bytomia

Drewniane altany odnowione

  • Dodano: 2022-09-27 07:00, aktualizacja: 2022-09-26 19:34

We wrześniu na zlecenie Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów zostały naprawione zdewastowane altany przy ul. Kołobrzeskiej w Parku Mickiewicza oraz na skwerze Szynol przy ul. Kochanowskiego. Konserwacja i naprawa altan kosztowała ponad 17 tysięcy złotych.

Odnowa drewnianych altan

Trzy lata temu w w ramach rewitalizacji Rozbarku i projektu "Stworzenia przyjemnych i bezpiecznych przestrzeni dla mieszkańców Rozbarku" na skwerze Szynol postawiliśmy m.in. drewnianą altanę. Wcześniej w ramach Budżetu Obywatelskiego został zrealizowany projekt "Dla dużego i małego - rodzinna strefa rekreacji i wypoczynku w Parku Mickiewicza", który obejmował m.in. utworzenie altany wypoczynkowej. Niestety, na skutek aktów wandalizmu, konieczna była naprawa uszkodzonych altan.

Pracownicy Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów zlecili naprawę a wykonawca - firma Gijo Kapsa z Chorzowa - we wrześniu zrealizował prace. W ich ramach wykonawca m.in. wymienił brakujące bariery, pokrycia dachowe oraz pomalował konstrukcje. Prace kosztowały ponad 17 tysięcy złotych.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również