Wiadomości z Bytomia

"Czytaj dzieciom, bo warto"

  • Dodano: 2013-11-06 10:30

Galeria Agora Bytom w dniach 12 i 13 października gościła rodziców z dziećmi podczas akcji ”Czytaj dzieciom, bo warto”. Impreza ta za pomocą wielu kolorowych i bajowych atrakcji promuje czytanie książek maluchom.

Wszyscy klienci, ze swoimi dziećmi do Galerii Agora Bytom 12 i 13 października, zostali przywitani przez Grupę Artystyczną ”Fifik i Pepe oraz przyjaciele” którzy w barwnych, humorystycznych strojach zachęcali  do czytania książek dzieciom. Przy ich udziale dwudniowy animacyjny event wypełniony został wieloma atrakcjami, takimi jak: modelowanie zwierząt z baloników, kącik plastyczny, quizy z książkowymi nagrodami, zabawa wielkimi klockami oraz studio malowania twarzy i tatuaży.

W trakcie trwania konkursów i gier organizatorzy rozdali bajkowe książki.

Kampania społeczna „Czytaj dzieciom, bo warto” ma na celu zwrócenie uwagi na pozytywne aspekty czytania książek maluchom, dlatego podczas imprezy prowadzona będzie specjalna akcja informacyjna dla rodziców. Dowiedzieć się z niej będzie można, jak czytanie rozwija wyobraźnię i kreatywność oraz jak zacieśnia więzy rodzinne i pozytywnie wpływa na cały proces wychowawczy.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również