Wiadomości z Bytomia

Bytomski policjant złapał złodzieja w czasie wolnym od służby

 • Dodano: 2022-08-19 07:15, aktualizacja: 2022-08-18 20:23

Policjant z komisariatu III w Bytomiu, w czasie wolnym od służby, zatrzymał sprawcę kradzieży w sklepie spożywczym. Mundurowy zauważył, jak mężczyzna z dwoma torbami zapakowanymi różnymi artykułami wychodzi, nie płacąc za towar. Sprawca kradzieży był bardzo zdziwiony, kiedy tuż po przejściu linii kas został zatrzymany przez policjanta w cywilu.

Bytomski policjant natychmiast zatrzymał złodzieja

Posterunkowy Daniel Szczepanik od dziesięciu miesięcy służy w Ogniwie Patrolowo-Interwencyjnym. Gdy w czasie wolnym od służby robił zakupy w sklepie spożywczym w dzielnicy Szombierki, zauważył mężczyznę, który z wypchanymi różnymi artykułami spożywczymi dwoma torbami przechodzi przez linię kas, nie płacąc za zabrany towar.

Sprawca kradzieży był bardzo zdziwiony, że został zatrzymany przez policjanta w cywilu. Posterunkowy o zdarzeniu powiadomił dyżurnego komisariatu, który do sklepu skierował patrol. 32-latek został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych

Komentarze (3)    dodaj »

 • policja ochroniarze korporacji

  A co mnie obchodzi że koleś ochrania towar należący do prywatnej korporacji, która zarabia grube miliony, ale nie płaci żadnych podatków. I co teraz z moich podatków dacie mu premię za ochronę majątku zagranicznych miliarderów?

  • policja ochroniarze korporacji
   2022-08-22 07:27
  • odpowiedz
 • Krzysiu

  W tym wszystkim nie chodzi o to, ze ochrania towar i do kogo on nalezy, ale o reakcje na bezprawna kradzież. Miał to olać widzac co sie dzieje? Nie musial reagowac, ale pewnie gdyby widzial, ze np. Tobie kradną rower z pod bloku, tez pewnie zareagowałby w ten sam sposob. Wtedy równiez byłoby Ci z tym tak bardzo zle?

 • policja ochroniarze korporacji

  Oczywiście. Odwalcie się od mojego roweru. Poza tym nikt go nie ukradnie, bo po pierwsze nie zostawiam pod blokiem, po drugie każdy złodziej na dzielni wie że wylądował by w lesie z połamanymi nogami. Prywatna korporacja powinna ochraniać się za swoje pieniądze. Problem kolesia że naraża życie dla korpo, nie mój.

  • policja ochroniarze korporacji
   2022-08-29 13:22
  • odpowiedz

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również