Wiadomości z Bytomia

Bytomianka Jesieni dla szefowej bytomskiego schroniska

  • Dodano: 2023-12-05 11:00

Anna Kornas, kierowniczka Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt i prezeska Stowarzyszenia Pomocy Porzuconym i Dręczonym Zwierzętom zostanie uhonorowana tytułem Bytomianki Jesieni. Statuetkę przyznawaną przez Ligię Kobiet Nieobojętnych laureatka odbierze już w najbliższą sobotę, 9 grudnia o 17.00 w Pałacu w Miechowicach. Wydarzenie uświetni występ harmonijkarza Grzegorza Matuszka.

Tego wieczoru na gości czekać będzie m.in. prezentacja umiejętności reagowania czworonożnych mieszkańców schroniska na komendy, a następnie spotkanie, podczas którego będzie można dowiedzieć się więcej o procedurze adopcji zwierząt.

Imprezę uświetni występ Grzegorza Matuszka, zdobywcy wielu prestiżowych nagród na festiwalach gry na harmonijce ustnej, m.in. w Estonii i Anglii, który  zaprezentuje największe przeboje muzyki klasycznej i rozrywkowej.

Karma dla zwierząt zamiast kwiatów

Wydarzenie będzie też okazją do wsparcia podopiecznych schroniska. Laureatka zaapelowała, by zamiast kwiatów podarować suchą karmę dla zwierząt, która trafi do bytomskiego schroniska.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również