Wiadomości z Bytomia

Bytom: Zmarł druh Ochotniczej Straży Pożarnej w Górnikach. Miał zaledwie 23 lata

  • Dodano: 2023-02-06 10:00

Zmarł młody strażak z Ochotniczej Straży Pożarnej w bytomskich Górnikach. Druh Dawid miał zaledwie 23 lata. O jego śmierci poinformowali koledzy z jednostki.

Druh OSP miał zaledwie 23 lata

- Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomości o śmierci naszego przyjaciela dh Dawida, który odszedł od nas w wieku 23 lat .Nieoczekiwana śmierć wyrwała z naszych strażackich szeregów Człowieka sumiennego, uczynnego, który tej działalności poświęcił wiele energii i pracy, nie szczędził swojego zdrowia, wolnego czasu, realizując z ogromnym zaangażowaniem zadania ratownicze mające na celu pomoc drugiemu człowiekowi w zagrożeniu – tak wspominają druha koledzy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Górnikach.

Jak dodają, druh Dawid był zawsze oddany społecznej pasji pożarnika.

- (..) tacy ludzie jak Dawid nie odchodzą na zawsze - zostanie w naszych wspomnieniach, na naszych fotografiach, na zawsze w naszych sercach – podkreślają przedstawiciele OSP.

- Z głębokim żalem przyjęliśmy dziś wiadomość w związku z tragiczną śmiercią druha OSP Górniki. Jako brać strażacka, łączymy się wspólnie w bólu z rodziną zmarłego oraz strażakami Ochotniczej Straży Pożarnej w Górnikach. Wyrazy głębokiego współczucia składają strażacy OSP Sucha Góra – napisali strażacy z OSP Sucha Góra w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również