Wiadomości z Bytomia

Bytom: Rowerzysta pod wpływem narkotyków zatrzymany. Był poszukiwany przez katowicki sąd

  • Dodano: 2023-03-22 11:15

W ręce policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu wpadł kierowca, który kierował rowerem pod wpływem narkotyków. Mężczyzna dodatkowo był poszukiwany przez sąd w Katowicach, a stróże prawa ujawnili przy nim zabronione środki.

Teraz za posiadanie narkotyków grozi mu do 3 lat więzienia, za kierowanie pod wpływem środków odurzających kara grzywny.

Kierowca z narkotykami i poszukiwany

W poniedziałek 20 marca 2023 r. na ulicy Węglowej policjanci z drogówki zatrzymali do kontroli rowerzystę. Podczas wykonywanych czynności mundurowi zwrócili uwagę na jego zachowanie, które mogło wskazywać, że mężczyzna znajduje się pod działaniem środków odurzających.

Wykonany test potwierdził, że 35-latek kierował pod wpływem narkotyków. Dodatkowo okazało się, że był poszukiwany przez katowicki sąd celem doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Mysłowicach, a przy sobie posiadał amfetaminę i marihuanę.

Mężczyzna zostali zatrzymany i usłyszał zarzuty. O jego dalszym losie zadecyduje sąd, a grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności oraz grzywna.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również