Wiadomości z Bytomia

Bezpłatne warsztaty dla kobiet w Bytomiu

  • Dodano: 2020-07-09 10:15

Zajęcia dla mam oraz ich dzieci, warsztaty krawieckie i muzyczne, a także cykl poświęcony sztuce i wielu innym zagadnieniom - to propozycja Jaspis Centrum Kobiety, nowo powstałego miejsca, w którym bytomianki  mogą rozwijać swoje pasje, odkrywać talenty i szlifować rodzicielskie kompetencje.

Zapragnęłyśmy, by w Bytomiu powstało miejsce spotkań dla kobiet,  które potrzebują się zatrzymać, które chcą coś zrobić dla siebie i swoich bliskich - piszą na swojej stronie działaczki Fundacji Abiel, które przy ul. Woźniaka 53/8 realizują projekt Jaspis Centrum Kobiety.

W ramach cyklu bezpłatnych warsztatów wspierających rozwój osobisty, mieszkanki Bytomia będą mogły skorzystać m.in. z warsztatów w ramach Akademii kreatywności dla rodziców i dzieci, które pokażą uczestniczkom jak twórczo i aktywnie spędzać czas z dzieckiem. Nie zabranie też tematyki związanej ze sztuką. Na panie, które chciałyby spróbować swoich sił w sztukach plastycznych  czekają warsztaty: Kawa przy ołówku czy Malujemy na wodzie.

Ilość miejsc na poszczególne warsztaty jest ograniczona

Aby wziąć w nich udział należy wysłać formularz zgłoszeniowy. Istnieje także możliwość zapisania się na kilka warsztatów, ponieważ większość z nich jest podzielona na dwa cykle. Warsztaty będą prowadzone do końca listopada.

Projekt realizowany jest w ramach Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020 dzięki czemu są całkowicie bezpłatne dla uczestniczek mieszkających w Bytomiu.

Więcej szczegółów na: www.jaspisck.pl lub na profilu FB.

Bezpłatne warsztaty dla kobiet w Bytomiu

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.