Wiadomości z Bytomia

Autobus na lotnisko do Pyrzowic od 1 marca w Bytomiu

  • Dodano: 2019-02-28 09:00

Od 1 marca nastąpią zmiany w rozkładzie jazdy linii AP1 w Bytomiu. Teraz autobus będzie się również zatrzymywał na dworcu autobusowym na pl. Wolskiego.

Zmiany w rozkładzie jazdy

Autobus linii AP1 będzie obsługiwał już dwa przystanki w naszym mieście: "Bytom Karb" oraz "Bytom Dworzec". To oznacza, że autobus jadący od strony Gliwic do Pyrzowic po obsłudze przystanku „Bytom Karb”, będzie kierował się ulicami: Miechowicką, Wrocławską, Kolejową, Placem Wolskiego (obsługa przystanku „Bytom Dworzec”), Miarki, Chorzowską, Witczaka, Kędzierzyńską, Aleją Jana Pawła II w Bytomiu, oraz Bytomską w Piekarach Śląskich do przystanku "Szarlej Kaufland", gdzie włączy się na obecną trasę.

Z kolei na trasie Pyrzowice - Gliwice po obsłudze przystanku "Szarlej Kaufland” w Piekarach Śląskich, autobusy kursować będą ulicami: Bytomską w Piekarach Śląskich oraz w Bytomiu ulicami: Aleją Jana Pawła II, Starą, Witczaka, Matejki, Piłsudskiego, Kwietniewskiego, Wrocławską, Kolejową, Placem Wolskiego (obsługa przystanku "Bytom Dworzec”), Powstańców Warszawskich, Wrocławską i Miechowicką, do przystanku "Bytom Karb", gdzie włączy się na obecną trasę.

Szczegółowy rozkład jazdy oraz cennik biletów i dodatkowe informacje dostępne są na stronie Zarządu Transportu Metropolitalnego w zakładce Rozkład Jazdy oraz Linie Lotniskowe

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.