Wiadomości z Bytomia

Autobus na lotnisko do Pyrzowic od 1 marca w Bytomiu

  • Dodano: 2019-02-28 09:00

Od 1 marca nastąpią zmiany w rozkładzie jazdy linii AP1 w Bytomiu. Teraz autobus będzie się również zatrzymywał na dworcu autobusowym na pl. Wolskiego.

Zmiany w rozkładzie jazdy

Autobus linii AP1 będzie obsługiwał już dwa przystanki w naszym mieście: "Bytom Karb" oraz "Bytom Dworzec". To oznacza, że autobus jadący od strony Gliwic do Pyrzowic po obsłudze przystanku „Bytom Karb”, będzie kierował się ulicami: Miechowicką, Wrocławską, Kolejową, Placem Wolskiego (obsługa przystanku „Bytom Dworzec”), Miarki, Chorzowską, Witczaka, Kędzierzyńską, Aleją Jana Pawła II w Bytomiu, oraz Bytomską w Piekarach Śląskich do przystanku "Szarlej Kaufland", gdzie włączy się na obecną trasę.

Z kolei na trasie Pyrzowice - Gliwice po obsłudze przystanku "Szarlej Kaufland” w Piekarach Śląskich, autobusy kursować będą ulicami: Bytomską w Piekarach Śląskich oraz w Bytomiu ulicami: Aleją Jana Pawła II, Starą, Witczaka, Matejki, Piłsudskiego, Kwietniewskiego, Wrocławską, Kolejową, Placem Wolskiego (obsługa przystanku "Bytom Dworzec”), Powstańców Warszawskich, Wrocławską i Miechowicką, do przystanku "Bytom Karb", gdzie włączy się na obecną trasę.

Szczegółowy rozkład jazdy oraz cennik biletów i dodatkowe informacje dostępne są na stronie Zarządu Transportu Metropolitalnego w zakładce Rozkład Jazdy oraz Linie Lotniskowe

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również