Wiadomości z Bytomia

40-latek z Szombierek wpadł na posiadaniu narkotyków. Grozi mu nawet do 10 lat więzienia

  • Dodano: 2023-01-05 11:00

We wtorek policjanci z komisariatu IV w Bytomiu zatrzymali 40-latka, który w mieszkaniu posiadał narkotyki. Mundurowi zabezpieczyli amfetaminę, marihuanę i haszysz, z których łącznie można by przygotować 210 porcji dilerskich. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków i teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

3 stycznia w ręce stróżów prawa wpadł mieszkaniec Bytomia, który posiadał narkotyki. Z informacji, jakie uzyskali kryminalni z komisariatu IV wynikało, że jeden z mieszkańców dzielnicy Szombierki przechowuje u siebie narkotyki. Mundurowi przyjechali do mieszkania 40-latka, gdzie podczas przeszukania znaleźli amfetaminę, marihuanę i haszysz.

Policja zatrzymała 40-letniego bytomianina. Odpowie za posiadanie narkotyków

Łącznie z zabezpieczonych przez policjantów narkotyków, można było przygotować 210 działek dilerskich. Mężczyzna został zatrzymany i, jak się okazało, był on już wcześniej karany za posiadanie środków odurzających. 40-latek usłyszał zarzut i niebawem sąd zdecyduje o karze jaką poniesie.

Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat więzienia. Jednocześnie ustawa przewiduje jej zaostrzenie w sytuacji, gdy podejrzany posiadał ich znaczne ilości. W takim przypadku w więzieniu można spędzić nawet 10 lat.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również