Wiosna wybrzmiała w Pałacu w Miechowicach
Utwory wokalne w wykonaniu młodych artystów wybrzmiały w zabytkowych wnętrzach Pałacu w Miechowicach podczas koncertu „Cztery Pory Roku: WIOSNA”. Wydarzenie przygotowało Bytomskie Centrum Kultury.
Spotkanie z muzyką w Miechowicach
Przed publicznością zaprezentowali się uczniowie prof. dr hab. Gabrieli Silvy, której również nie zabrakło na scenie. Przy fortepianie artystom towarzyszył Piotr Loranc.
Podczas koncertu wystąpili:
- Weronika Kowolik,
- Oskar Silva,
- Hejia Yin,
- Zixuan Wang,
- Gege Cui,
- Yijia Zhang
- Yumeng Zhang.
Program wypełniły utwory wokalne prezentowane w przestrzeni dawnego pałacu Tiele-Wincklerów.
Koncert był okazją do prezentacji młodych talentów kształcących się pod kierunkiem Gabrieli Silvy oraz spotkania z muzyką w historycznych wnętrzach Miechowic.













Dodaj komentarz