Wiadomości z Bytomia

Zaproszenie na niezwykły koncert w 2020 roku

  • Dodano: 2020-02-04 09:30

Muzyka łagodzi obyczaje, łączy pokolenia, przywołuje najlepsze wspomnienia. Dlatego koncerty muzyczne są niezapomnianymi wydarzeniami, a bilety na najbardziej atrakcyjne spektakle muzyczne znikają w mgnieniu oka.  

Wielbiciele muzyki doskonale wiedzą, że na koncercie przeżywamy muzykę pełniej mając wiadomość jak wiele osób podziela nasz zachwyt i uczucia. Dlatego w Nowym Roku warto skorzystać ze strony internetowej https://biletyna.pl/koncert, aby wybrać się na koncert, który nam odpowiada.

Noworoczna Gala Operetkowa  w teatrze

Jeśli chcemy spędzić wspaniały wieczór przenosząc się nad Morze Czarne albo do Odessy, najlepiej udać się na koncert noworoczny przygotowany przez Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy. W trakcie gali koncertowej publiczność usłyszy nie tylko monumentalne utwory muzyczne Johanna Straussa, czy zmysłowe dźwięki muzyki Giuseppe Verdiego lub uwerturę do operetki „Zemsta nietoperza”  Franza von Suppé, lecz również całą feerię melodii cygańskich, hiszpańskich, czeskich, węgierskich i włoskich. Ten koncert to niezwykle trafne połączenie wielobarwnego musicalu z pięknym, perfekcyjnie przygotowanym baletem. Jeśli jednak ten kolorowy repertuar okaże się zbyt trudny dla odbiorcy, można wybrać się na nieco lżejszy w odbiorze spektakl, na przykład „Dziadek do orzechów”.

Czarujący recital Michała Szpaka

Wyjątkowo inspirujące i poruszające recitale w wykonaniu Michała Szpaka, wielobarwnego artysty, który od lat podąża własnymi ścieżkami zachwycając głosem i scenicznymi kreacjami. Obecnie oceniany jako jeden z najlepszych polskich wokalistów, obdarzony niecodzienną charyzmą sceniczną i wyjątkowym głosem. Michał Szpak to wokalista, który nigdy nie pozostawia nam obojętnymi. Jest bezpośredni i potrafi nawiązać świetny kontakt z publicznością. Artysta czaruje na scenie i wzbudza całą gamę różnorodnych emocji. Wzrusza, przyciąga fascynuje będąc niezwykłe kolorową i w pełni ukształtowaną artystyczną osobowością.

Maciej Maleńczuk – artysta nie znoszący kompromisów

Silna osobowość, charyzma i bezkompromisowość oraz odwaga bycia na scenie i głoszenia prawdy – to chyba najważniejsze cechy wyróżniające kolejnego wybitnego twórcę – Macieja Maleńczuka. Wieloletnie doświadczenie sceniczne zdobywane w różnych okolicznościach, począwszy od niesamowitych, spontanicznych występów na ulicy, zbudowały tego artystę w taki sposób, że jest postacią legendarną. "Rhythm section” to recital prezentujący dotychczasowe osiągnięcia muzyczne artysty wzbogacone perfekcyjną sekcją rytmiczną. W kolekcji jego piosenek znajdują się swobodne pieśni ulicznych, a także późniejsze utwory wokalisty. Autentyczność przebija zarówno w osobowości artysty, jak również w wykonywanej przez niego muzyce.

Katie Melua – fantastyczny koncert wokalistki we Wrocławiu

Katie Melua, piękna i wspaniała wokalistka gruzińskiego pochodzenia zagości jesienią 2020 roku na wrocławskiej scenie w Hali Stulecia. Artystka jest również autorką własnych tekstów, kompozytorką oraz aranżerką swoich największych hitów. Jako jedna z najbardziej zmysłowych i rozpoznawalnych  wokalistek na świecie Katie Melua ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów. Wokalistka wydała 7 albumów, sprzedała ponad 11 mln albumów i zdobyła ponad 50 platynowych płyt w wielu krajach. Posiada urzekający, głęboki głos, którym potrafi magicznie opowiadać proste i zawiłe historie.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.