Wiadomości z Bytomia

Smaczna dieta pudełkowa? Czy to w ogóle możliwe?

  • Dodano: 2023-10-03 13:15

Już jakiś czas temu przekonałem się, że jak najbardziej tak. A przynajmniej w firmie cateringowej LOVE Catering, z której korzystam. Dzisiaj chciałbym pokrótce wyjaśnić, bazując na swoim doświadczeniu, dlaczego jest to możliwe.

Posiłki muszą być przygotowywane przez zawodowców, a nie amatorów

Jeśli za coś płacę, to chcę wiedzieć, czy rzeczywiście warto inwestować w to swoje pieniądze. Dlatego sprawdziłem ofertę LOVE Catering, jak to się mówi „od deski do deski”.

Dieta pudełkowa może być smaczna. Jest jednak pewien warunek. Dania powinny być przyrządzane przez zawodowców. Kiedy pierwszy raz zamawiałem Dietę Dairy Free (bo nie toleruję m.in. glutenu), to byłem pełen obaw. Nie wiedziałem, czy catering dietetyczny Bytom będzie dobry.

Opinie innych klientów okazały się jednak prawdziwe. Fit catering od LOVE Catering jest bardzo smakowity. Aktualnie jestem już na trzeciej diecie i mam takie same wnioski.

Zweryfikowałem dokładnie to zagadnienie. Jeśli obawiasz się zatem, że dieta w LOVE Catering będzie niesmaczna... to zupełnie niepotrzebnie. Przygotowywanie posiłków oraz ich doprawianie nadzoruje Darek Sosnowski. Na pewno nie jest to przypadkowa osoba na przypadkowym stanowisku. Jego CV robi bardzo pozytywne wrażenie. Można np. dowiedzieć się, że Darek Sosnowski w swojej karierze zawodowej pracował np. dla takich znanych restauracji, jak L'Autre Pied (w Londynie), Maaemo (w Oslo), czy Atelier Amaro (w Warszawie).

Jeśli ktoś taki przygotowuje dania, a potem je doprawia, to nie ma mowy o tym, aby coś było niesmaczne. Nie ukrywam, że ja jestem osobiście dość wybredny. A jak na razie diety pudełkowe od LOVE Catering mocno przypadają mi do gustu.

Kluczem do smakowitych dań są świeże produkty

Jeśli najlepszy na świecie mechanik nie będzie miał do dyspozycji nowoczesnych maszyn, urządzeń i akcesoriów, to jego praca nie będzie optymalna. Tak samo jest tutaj.

Na szczęście ta firma cateringowa korzysta z nowocześnie wyposażonych stanowisk pracy. Na stronie internetowej LOVE Catering jest jeszcze inna informacja, która bardzo mnie ucieszyła. Okazuje się, że kucharze dysponują każdego kolejnego dnia świeżymi produktami.

I nie jest to żadna „bajeczka”. Jako klient na pewno zauważyłbym, gdyby było inaczej. Podobnie jak wiele innych osób. Na marginesie warto dodać, że diety pudełkowe od LOVE Catering są dostarczane do ponad 4000 rozmaitych lokalizacji w obrębie Polski. Ich popularność nie jest przypadkowa. To efekt ciężkiej pracy na rozmaitych płaszczyznach.

Oczywiście, trzeba pochwalić dietetyków i kucharzy. Nie można jednak zapominać o osobach, które zajmują się weryfikowaniem dostawców żywności. To kluczowa kwestia. Codziennie mogę jeść zdrowe, świeże posiłki, ponieważ kucharze mogą korzystać z odpowiedniej jakości warzyw, owoców, mięs, pieczywa, ryb, czy owoców morza.

Jakby na to nie patrzeć, to bardzo istotna kwestia. Nawet kontaktowałem się w tej sprawie z biurem obsługi klienta. Nie dawało mi to bowiem spokoju. Obawiałem się, że jedzenie może być nieświeże, czy nawet przeterminowane. Zostałem jednak zapewniony, że wszystko odbywa się zgodnie z najbardziej restrykcyjnymi standardami.

Na moim przykładzie mogę potwierdzić, że tak właśnie dzieje się w rzeczywistości. Jeszcze nie zauważyłem, aby coś było nieświeże. Dania świetnie się prezentują i zachęcają do jedzenia również aromatycznymi zapachami.

Usługi cateringowe: nie można zapominać o transporcie

Dieta nie byłaby smaczna bez zadbania o ten aspekt. To również sprawdziłem, a moje wnioski są pozytywne. Widać, że transport jest realizowany odpowiednimi pojazdami; przystosowanymi do działania właśnie w ramach tej wymagającej branży.

Dodatkowo LOVE Catering troszczy się o opakowania. Są one szczelne. W innym razie byłoby kiepsko. Na szczęście nie ma co się o to martwić. To powoduje, że diety (nawet po transporcie) zachowują odpowiednie właściwości wizualne, smakowe i przede wszystkim odżywcze.

Udało mi się już namówić kilkoro osób, które stosują diety od LOVE Catering. Tobie także mogę z czystym sumieniem polecić tę firmę cateringową.

Justyna DudekJustyna Dudek
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.