Wiadomości z Bytomia

Nowoczesny magazyn w niskiej cenie

  • Dodano: 2020-02-26 11:00

Posiadanie firmy produkcyjnej, dużego sklepu lub prowadzenia magazynu, wymaga obecności określonej wielkości obiektu. Jest on niezbędny do tego, by można było przechowywać w nim towar, tworzyć nowe regały, wypełniać je określonymi produktami. Sama budowa jednak hali magazynowej to ogromny koszt, na który nie stać wielu firm, mimo posiadanego potencjału i możliwości rozwoju. Są jednak sposoby na to, by stworzyć budynek, bez konieczności wydawania fortuny. Idealnym rozwiązaniem są hale magazynowe namiotowe, które cieszą się niezwykle dużą popularnością. Wybiera je coraz większa grupa inwestorów, bo daje ona możliwość posiadania obiektu o dowolnej powierzchni, bez brania kredytu na kilka milionów złotych.

Czy tak nowoczesne magazyny to faktycznie dobry wybór? Czy różnią się one od tradycyjnej formy stawianych obiektów? Jeśli są dobrym wyborem, to na co należy zwrócić szczególną uwagę, by spełniły one nasze oczekiwania, wymagania i potrzeby?

W nowoczesnym biznesie powinniśmy stawiać na to wszystko, co zapewnia nam jak najbardziej komfortowe rozwiązania. Jeśli uda nam się uzyskać minimum kosztów, maksimum zysków, a do tego i rozwiązania logistyczne na najwyższym poziomie, to bez wątpienia uda nam się osiągnąć to wszystko, na czym tylko nam zależy. Jedną z ważniejszych opcji, na jakie stawia coraz więcej przedsiębiorców są hale magazynowe namiotowe www.nowhal.pl/hale-magazynowe-namiotowe, które to stanowią na pewno doskonałą alternatywę dla tradycyjnie budowanych hal.

Na przestrzeni kilkunastu lat, wiele się zmieniło w kwestii zastosowania hal namiotowych. To, co było wykorzystywane jeszcze kilka lat temu, dziś stanowi zupełnie inne rozwiązanie, ze zdecydowanie szerszym zastosowaniem. Wcześniej namioty takie służyły przede wszystkim do organizacji różnego rodzaju eventów na świeżym powietrzu. Były to proste konstrukcje, które doskonale radziły sobie w okresie letnim i wiosennym. Ich wytrzymałość na wiatr czy śnieg była zerowa. Rozpoczęły się więc prace projektowe i testujące, które miały stworzyć hale magazynowe namiotowe, a więc konstrukcje solidne, mocne, wytrzymałe i doskonałe jako zamiennik zwykłych magazynów. W końcu się udało. Oczywiście nie każda firma była w stanie spełnić oczekiwania klientów, nie każda stworzyła namiot mocny i wytrzymały, który mógłby stanowić obiekt całoroczny. Dziś firm oferujących takie rozwiązania jest sporo, jednak naszym głównym założeniem powinno być stworzenie hali idealnej, najlepszej, spełniającej nasze oczekiwania w 100%. Warto więc postawić na taką firmę, co do której będziemy mieli pewność, że stworzy nam magazyn, jakiego chcemy, taki, który będzie obiektem całorocznym, niezniszczalnym i idealnie spełniającym się jako hala magazynowa naszej firmy.

Jakie korzyści dla firmy daje hala magazynowa?

Jeśli chcemy zdecydować się na taką halę, z pewnością płynących z tego faktu korzyści jest naprawdę bardzo dużo. Trzeba zdać bowiem sobie sprawę z tego, że każde rozwiązanie powinno dać nam coś pozytywnego, co wpłynie na sukces naszej firmy. Hala, oprócz tego, że jest dużo tańszą inwestycją, którą możemy postawić przy pomocy specjalizującej się w tym firmy w kilka chwil, jest dobrym rozwiązaniem także i w innych kwestiach. Po pierwsze, daje ona możliwość leasingu połączoną z jej amortyzacją w okresie leasingu od 4 - 6 lat. Dla mikro i dla małych przedsiębiorstw można postawić na amortyzację. Nie ma podatku od nieruchomości. To, co stanowi szczególnie cenną wartość, to jej elastyczność. Jeśli kupujemy tradycyjnie budową halę lub stawiamy ją od podstaw, jesteśmy bardziej zmuszeni w takim miejscu pozostać na stałe. Kiedy firma się rozbuduje, trzeba pomyśleć o kolejnej inwestycji. Hale magazynowe namiotowe dają nam możliwość pełnej elastyczności. Możemy je w dowolnej chwili zdemontować i postawić w innym miejscu. Możemy je przestawiać, rozbudowywać i zawsze dostosowywać do naszych potrzeb. Takie rozwiązanie to najlepsza opcja dla wszystkich rozwijających się firm, które stawiają na innowacyjne i warte uwagi rozwiązania. To, co szczególnie ważne, można taką halę odsprzedać przy małym spadku wartości, który sięga od 3 - 5 % w skali roku.

Nie sztuka jest postawić halę, co do której jakości mamy zastrzeżenia. Warto postawić na prawdziwych specjalistów, którzy w kwestii tego typu rozwiązań, wiedzą dosłownie wszystko. Z ich pomocą powstanie idealnie przemyślany projekt, w którym uwzględnione zostaną nasze potrzeby. Z ich pomocą powstanie hala, która będzie wykonana z najwyższej jakości materiałów, z troską o najmniejsze nawet szczegóły, z zapewnieniem pełnego bezpieczeństwa osobom i towarom, jakie będą się w niej znajdować. Dziś hale namiotowe stanowiące rodzaj magazynu mogą być stworzone tak, jak życzy sobie tego klient. Prześwitujący dach, który wpuszcza dużą ilość słońca, odpowiednie ilości okien i drzwi, możliwość zastosowania klimatyzacji lub ogrzania pomieszczenia w okresie zimowym. Wszystko to, czego chcemy, z pewnością przy zastosowaniu najwyższej jakości usług firm w tym się specjalizujących, na pewno uda nam się otrzymać.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.