Wiadomości z Bytomia

Kwiaty na urodziny. Jak dostarczyć je w wybrane miejsce bez względu na okoliczności?

  • Dodano: 2021-03-30 08:30, aktualizacja: 2021-03-30 08:39

Pandemia COVID-19 wywarła ogromny wpływ na nasze codzienne życie. Dla wielu osób jedną z największych niedogodności związanych z wprowadzonymi w celu ograniczenia przenoszenia wirusami ograniczeniami był z całą pewnością brak codziennego kontaktu z najbliższymi nam osobami. Szczególnie dotkliwy okazuje się on podczas ważnych dla nich uroczystości – między innymi urodzin, imienin, rocznic ślubu, urodzenia dziecka, a nawet zawarcia związku małżeńskiego. Na szczęście istnieją skuteczne sposoby na to, by pokazać naszym bliskim, że mimo ograniczeń jesteśmy z nimi w najważniejszych chwilach.

  1. Kwiaty na urodziny lub imieniny. Jak wręczyć je mimo odległości?

  2. Gdzie kupić kwiaty na urodziny? Stacjonarnie czy online? Jaki sposób wybrać?

  3. Kwiaty urodzinowe online euroflorist.pl. Czemu warto wybrać tę ofertę?

Kwiaty na urodziny lub imieniny. Jak wręczyć je mimo odległości?

Kwiaty na urodziny, imieniny i inne podobne okazje zazwyczaj do tej pory wręczaliśmy osobiście. Ostatni rok wiele w tej materii zmienił, przez co nawet osoby mieszkające w niewielkiej odległości od siebie zdecydowały się skorzystać z opcji, która do tej pory zarezerwowana była dla klientów mieszkających daleko od swoich bliskich lub z różnych przyczyn niechcących ujawniać swojej tożsamości – dostawy bukietów lub innych upominków pod wskazany adres. W ten sposób możemy zminimalizować ryzyko wzajemnego zakażenia i, nie ryzykując, obdarować bliskie nam osoby miłym sercu upominkiem.

Gdzie kupić kwiaty na urodziny? Stacjonarnie czy online? Jaki sposób wybrać?

Dostarczenie kwiatów na adres bliskiej nam osoby możemy zlecić tradycyjnym sposobem – stacjonarnie – lub całkowicie online. Ta druga opcja jest bardzo atrakcyjna nie tylko ze względu na – tak ważne podczas pandemii – bezpieczeństwo, ale też wygodę. Nie ruszając się z domu możemy dzięki niej nadać bukiet do bliskiej nam osoby, a wybór konkretnej propozycji będzie łatwy dzięki szczegółowym zdjęciom. To też dobre rozwiązanie dla osób zabieganych, które po prostu nie mają czasu na wizytę w kwiaciarni.

Kwiaty urodzinowe online euroflorist.pl. Czemu warto wybrać tę ofertę?

Zamawiając kwiaty urodzinowe online euroflorist.pl, cieszymy się nie tylko wygodą i bezpieczeństwem. Duże znaczenie ma też fakt, że ta internetowa kwiaciarnia oferuje szeroki wybór dodatków do bukietów – między innymi odżywki przedłużające żywotność kwiatów, wazony, słodkości czy maskotki. Zamiast kwiatów za jej pośrednictwem możemy też nadać kosze prezentowe składające się ze słodyczy, kaw i herbat, a także ciasta – na przykład popularne w okresie wielkanocnym mazurki.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Jowita

    Mnie mąż ostatnio zaskoczył, bo zamówił bukiet kwiatów z poczty kwiatowej, który dostarczył mi kurier. Mimo, że był w delegacji nie zapomniał o prezencie dla mnie, co bardzo doceniam :)

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.