Wiadomości z Bytomia

Krótki przewodnik po świecie naklejek. Które wybrać?

  • Dodano: 2020-02-11 09:45

Naklejki to ciekawe rozwiązanie reklamowe. Ma znakomite zasięgi, na długo zapisuje się w przestrzeni, w której się pojawi, a także pozwala na kreatywne zastosowanie. Mnogość opcji, jakie można wykorzystać przy tym narzędziu, sprawia, że nawet najbardziej wymagający znajdą dla siebie idealną opcję. Zapraszamy na krótki przewodnik po naklejkowym świecie!

Etykiety

Etykiety są ważne z wielu względów. To pierwsze, co zwraca naszą uwagę. Warto zatem zadbać, aby były one nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale również przekazywały konkretną informację w przystępny sposób. Ładna i rzetelna etykieta to spora szansa na marketingowy sukces, bo chociaż powszechnie uznajemy, że nie ocenia się książki po okładce, jednak w dużej mierze pierwsze wrażenie opiera się na wizualnym efekcie! Szczególnie popularne w tej formie są rewelacyjnie budujące identyfikację foliowe naklejki.

Naklejki okolicznościowe

Naklejki okolicznościowe występują w różnych formatach i strukturach. To nie tylko naścienne czy podłogowe rozwiązania, ale również wlepki przygotowane z myślą o konkretnym wydarzeniu – jednorazowym lub cyklicznym. W obu przypadkach to nie tylko ładna pamiątka, ale również świetny sposób na promocję imprezy! Foliowe naklejki wpiszą się na długo w przestrzeń. Duża liczba naklejek to szerokie zasięgi i sporo potencjalnych klientów w przyszłości. Warto zadbać o tę atrakcję w przygotowaniu promocji wydarzenia.

Naklejki reklamowe

Naklejki to również lubiane przez marketingowców źródło informacji o promowanym produkcie czy miejscu. Te wielkoformatowe dają naprawdę duże możliwości, zaś mniejsze wymagają kreatywnego podejścia. Świetnie sprawdzają się obie formy, a naklejki foliowe na przezroczystych drzwiach czy oknach mogą stanowić zachętę, aby wejść do danego lokalu i skorzystać z usług. Podłogowe rozwiązania również znakomicie wypadają, szczególnie bowiem przykuwają uwagę i to nie tylko w pomieszczeniach, ale również w przestrzeni miejskiej. Nie jest to może często wykorzystywana opcja, za to niezwykle kreatywna i doceniana przez klientów.

Szeroki wachlarz zastosowań!

To tylko wyimek z szerokiej oferty naklejek, jakie dzisiaj możemy znaleźć na rynku. Wśród tych najpopularniejszych wspomnijmy jedynie o transparentnych i matowych, takich, które są wypukłe bądź też płaskie. Naścienne, okienne czy podłogowe, a nawet prasowanki na koszulki! W tak wielu wariantach na pewno każdy znajdzie swoje rozwiązanie idealne. Nic nas nie ogranicza! Popuśćmy wodze wyobraźni, bawmy się formami i kształtami, wyspecjalizowane drukarnie sprostają nawet najbardziej wymyślnym zamówieniom. Do dzieła!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.