Wiadomości z Bytomia

Jaki alkomat najlepiej sprawdzi sieę dla pracowników? Poznaj alkomaty bezustnikowe

  • Dodano: 2022-07-01 13:30, aktualizacja: 2022-07-12 13:34

Jaki alkomat najlepiej sprawdzi się w zakładzie pracy? To pytanie zadaje sobie większość przedsiębiorców chcących zapewnić maksymalne bezpieczeństwo swoim pracownikom. Choć sytuacje kiedy osoby przychodzą pod wpływem alkoholu do pracy są rzadkością, to jednak niestety zdarzają się. Każdy pracodawca ma obowiązek monitorować stan bezpieczeństwa na miejscu pracy, aby zapobiegać poważnym wypadkom. Dlatego właśnie osoba w stanie nietrzeźwym pod żadnym pozorem nie powinna zostać oddelegowana do wykonywania codziennych obowiązków. Podsumowując - alkomat jest Ci niezbędny! Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź jaki będzie najlepszy!

Z alkomatami bezustnikowymi dbasz nie tylko o bezpieczeństwo ale również higienę

Co przemawia za kupnem alkomatu bezustnikowego do sprawdzania stanu trzeźwości wśród pracowników? Podpowiedzią jest jego nazwa! Pomiar można wykonać bez użycia ustnika! W przypadku mierzenia stężenia alkoholu u wielu osób jest to bardzo higieniczne oraz ekonomiczne rozwiązanie! Nie musisz stale wymieniać ustników lub ich odkażać, a sprawdzani pracownicy odczuwają znacznie większy komfort. Oczywiście bez obaw! To, że jest to sprzęt bezustnikowy w jakikolwiek sposób nie wpływa na jego dokładność pomiaru. Co więcej, alkomaty bezustnikowe posiadają również możliwość sprawdzenia czy w danym napoju nie ma alkoholu. Jeśli pracownik w trakcie pracy zaczyna wykazywać dziwne zachowania mogące świadczyć o jego nietrzeźwości może się to okazać bardzo przydatna funkcją. Rozwiązanie to sprawdzi się nie tylko w zakładach przemysłowych przed wpuszczeniem pracownika na linie produkcyjną ale także w firmach transportowych, gdzie kierowcy dziennie pokonują setki kilometrów.

Profesjonalne alkomaty bezustnikowe okażą się w Twojej firmie strzałem w dziesiątkę

Wspomniane alkomaty bezustnikowe posiadają jeszcze jedną ukrytą funkcję przydatną w ekstremalnych sytuacjach! Pomiar można przeprowadzić również na osobach nieprzytomnych. Urządzenia, dzięki wbudowanemu sensorowi elektrochemicznemu wyróżniają się wysoce dokładnymi pomiarami w pełni ukazującymi stan rzeczywisty osoby badanej. Na rynku możesz spotkać modele wyposażone w alarm sygnalizujący przekroczenie pewnego progu stężenia alkoholu. Wysokiej jakości sprzęt oferuje sklep Polskie Centrum Wzorcowania. W swojej ofercie posiadają tylko i wyłącznie wysokiej jakości alkomaty bezustnikowe pochodzące od sprawdzonych producentów. Dla Ciebie jest to gwarancją, że zakupiony sprzęt stanie na wysokości zadania i spełni wszystkie Twoje potrzeby oraz oczekiwania. Tutaj również wykonasz kalibrację oraz wzorcowanie swojego sprzętu. Nie zwlekaj i już dziś zapoznaj się z asortymentem! Z doświadczonymi fachowcami zapewnisz bezpieczeństwo w swoim przedsiębiorstwie na najwyższym poziomie!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.