Wiadomości z Bytomia

Gdziekolwiek zmierzasz, ten wózek dziecięcy dojedzie z Tobą

  • Dodano: 2019-06-28 14:30

Wózek Baby Jogger City Mini GT 2 to dynamiczny, funkcjonalny, wygodny w prowadzeniu wózek terenowy, któremu nie straszne żadne podłoże. Posiada wiele komfortowych elementów z których korzysta zarówno maluch i dorosły, prowadzący wózek.

            Radość z wygody to radość z jazdy

Baby Jogger Gt2 zapewnia wysoki poziom komfortu maluchowi, posiada wygodne, miękkie siedzisko, które dodatkowo posiada solidne, utwardzone oparcie, które zapewni dziecku miłą, wygodną drzemkę. Oparcie wózka jest w pełni regulowane w kilku dowolnych pozycjach, nawet do pozycji ulubionej dla małych dzieci - leżącej. Wózek Baby Jogger City Mini GT2 niezwykle przyjemnie się prowadzi. Dzięki trzem, pompowanym kołom, wózek „płynie” po chodniku. Koła wózka są wiecznie pompowane, trwałe i mocne, na każdy typ nawierzchni. Przednie koło jest niezwykle skrętne, poddaje się do kierunku jazdy.

            Wózek City Mini GT2 jest w pełni regulowany. Posiada regulowane oparcie, regulowany w kilku pozycjach, wygodny dla dziecka podnóżek. Wózek wyposażony jest także w regulowaną rączkę, którą można dopasować do różnego wzrostu osób, dzięki czemu wózek jest odpowiedni dla każdej osoby. Wózek posiada także szeroką, regulowaną budkę, która jest dość głęboko naciągana.

            Dodatkowe miejsce w samochodzie czy mieszkaniu jest bardzo ważne. Baby Jogger City Mini GT2 właśnie to gwarantuje. Wypad za miasto będzie jeszcze łatwiejszy, więcej potrzebnych bagaży wraz z wózkiem na pewno wejdzie do bagażnika samochodu. Wózek składa się do niemal kompaktowych, płaskich rozmiarów. Wyposażony jest w unikalny, opatentowany przez Baby Jogger system składania wózka, polegający na pociągnięciu za sznurek, znajdujący się z boku wózka. Wózek składa się w sposób błyskawiczny, po złożeniu zajmuje 26 cm szerokości, a jest wysoki na 75 cm.

Wózek Baby Jogger City Mini GT2 można uzupełnić także gondolą, dzięki czemu wraz z fotelikiem 0+ rodzice mogą stworzyć system podróżny. Osoby ceniące czas oraz wygodę na pewno docenią taką możliwość. Gondolę do wózka Baby Jogger można nabyć dodatkowo poza zakupem spacerówki. Fotelik samochodowy jest gotowy do nabycia podobnie jak gondola do wózka poza spacerówką. Atrakcyjną opcją spacerówki jest to, że stelaż wózka posiada dożywotnią gwarancję.

            Dodatkowe udogodnienia spacerówki

  1. Regulacja podnóżka spacerówki,
  2. Głęboko naciągana budka,
  3. Blokada wózka działająca po złożeniu wózka,
  4. Wygodny kosz na zakupy.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.