Wiadomości z Bytomia

Gdzie można otrzymać pożyczkę pozabankową w Bytomiu?

  • Dodano: 2017-07-20 10:15, aktualizacja: 2018-01-25 12:10

Bytom to jedno z największych miast na Śląsku. Wielu żyjących tutaj ludzi, zwłaszcza młodych, często szuka korzystnego sposobu finansowania swoich nagłych wydatków. Niestety często okazuje się, że banki, w których przepisy udzielania kredytów cały czas są zaostrzane, odrzucają wniosek o pożyczkę. Wtedy warto sprawdzić miejsca, w których można uzyskać pieniądze np. w ramach pożyczki pozabankowej. Gdzie w Bytomiu udzielane są pożyczki pozabankowe i czy jest to jedyne rozwiązanie dla osób szukających szybkiej gotówki na nagłe wydatki?

Pożyczki stacjonarne w Bytomiu, gdzie najlepiej wziąć pożyczkę?

Osoby, które nie mogą wziąć pożyczki czy kredytu w banku, z uwagi na to, że ich wniosek został odrzucony, wciąż mają możliwość uzyskania pieniędzy. W Bytomiu działa kilka firm o różnym charakterze, gdzie można otrzymać pożyczkę bez zaświadczeń, okazując jedynie dowód osobisty, co znacznie przyśpiesza procedurę otrzymania pieniędzy. Z takiej możliwości mogą korzystać zarówno osoby, które pracują na umowy cywilnoprawne, jak i  takie, które nie mają czystej historii kredytowej – spóźniały się ze spłatą kredytu, zostały wpisane do rejestru dłużników lub mają rozpoczętą egzekucję komorniczą. Do najpopularniejszych firm tego typu należą te udzielające szybkich pożyczek pozabankowych, tak zwanych chwilówek. Do głównych zalet takiego rozwiązania należy to, że pożyczkę otrzymuje się szybko i praktycznie bezproblemowo. Trzeba jednak liczyć się z wyższym oprocentowaniem niż w tradycyjnym banku. Ograniczony jest też znacznie czas na oddanie pieniędzy – najczęściej jest to od kilku do kilkudziesięciu dni.  Wybierając firmę, w jakiej będzie się brało pożyczkę pozabankową, warto przejrzeć oferty kilku z nich oraz sprawdzić opinię na ich temat. W wyszukaniu najlepszej oferty stacjonarnej przydatna może okazać się lista firm pozabankowych w Bytomiu na centrumpozyczek24h.pl, gdzie przedstawiono najciekawsze propozycje na terenie miasta. Inną możliwością jest skorzystanie z usług lombardu. Jednak tego rodzaju pożyczki pod zastaw wybierane są raczej w ostateczności, kiedy żadna inna instytucja finansowa nie chce już pożyczyć pieniędzy klientowi. W lombardach pożyczki udzielane są pod zastaw dóbr materialnych, takich jak np. samochody, sprzęt RTV czy biżuteria. Takie rozwiązanie jest ryzykowne, gdyż trzeba się liczyć z utratą przedmiotów oddanych w zastaw, szczególnie jeśli pożyczka nie będzie spłacana terminowo.

Pożyczki pozabankowe przez internet

Inną ciekawą propozycją dla osób szukających sposobu na szybkie pokrycie nagłych wydatków jest rozważenie możliwości zaciągnięcia pożyczki pozabankowej przez internet. W sieci działa mnóstwo firm oferujących pożyczki dla nowych klientów na bardzo atrakcyjnych warunkach (z reguły dotyczy to wyłącznie pierwszej pożyczki zaciąganej w danej firmie). Co istotne, cała procedura rejestracji w serwisie oraz weryfikacji wniosku zamyka się często w kilkunastu minutach. W tym czasie docierają także pieniądze na konto klienta (o ile ma on konto obsługiwane przez szybkie przelewy z firmy udzielającej pożyczki).

Bezsprzeczną zaletą takiego rozwiązania jest szybkość, z jaką rozpatrywany jest wniosek i to, że nie trzeba mieć praktycznie żadnych zaświadczeń – wystarczy we wniosku rejestracyjnym podać numer swojego dowodu osobistego i na tej podstawie są pobierane informacje na temat klienta. Usprawnione są także procedury weryfikacji klienta. Niekiedy wystarczy przelać 1 grosz na wskazane konto, a w innym przypadku można skorzystać ze specjalnej aplikacji, która pobiera potrzebne informacje z konta bankowego i przekazuje je firmie pozabankowej.

Więcej o pożyczkach pozabankowych przeczytasz na centrumpozyczek24h.pl

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Olek

    Chyba najłatwiej załatwiać takie rzeczy przez internet, nie? To dużo łatwiejsze niż chodzenie po bankach czy też innych instytucjach. Zresztą obecnie to już wszystko można przez internet załatwić.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.