Wiadomości z Bytomia

Franczyza mobilnej myjni parowej - jak zacząć?

  • Dodano: 2018-03-12 11:00

Mobilne myjnie parowe pojawiły się na naszym polskim rynku stosunkowo niedawno. Na początku, nie cieszyły się one zbyt dużym zainteresowaniem, jednakże obecnie ich popularność lawinowo rośnie.

Korzystne dla firm

Przede wszystkim, z ich usług korzystają indywidualni klienci, jednakże jest to bardzo korzystne rozwiązanie również dla firm, które posiadają całą flotę swoich pojazdów, o które trzeba przecież systematycznie dbać. Z usług takich mobilnych myjni parowych, chętnie korzystają też komisy samochodowe oraz wypożyczalnie aut. Wszędzie tam, gdzie korzysta się z samochodów i muszą wyglądać one nienagannie, myjnia parowa jest zawsze najlepszym rozwiązaniem. Jej mobilność pozwala na zaoszczędzenie sporej ilości czasu, ale również kosztów.

Każdy, kto zastanawia się nad otwarciem takiego biznesu, z pewnością powinien się zdecydować na taki krok. Jedynym potrzebnym krokiem jest założenie własnej działalności gospodarczej. Nie jest nawet wymagane pozwolenie wodno-prawne, ponieważ są to myjnie w pełni ekologiczne i nie generują one ścieków.

Na start – franczyza mobilnej myjni parowej

Najlepiej jest rozpocząć taką działalność jako franczyzę i skorzystać z dobrej renomy znanej marki. Pozwala to na ograniczenie kosztów, ale również wkroczenie na rynek z bardzo dobrym zapleczem. Taka firma zapewnia bowiem reklamę, oferuje kosmetyki i materiały w bardzo dobrych cenach i pomaga uzyskać dofinansowanie na zakup profesjonalnych urządzeń parowych. Znacznie łatwiej jest zaczynać działalność z nią, ponieważ oferuje również szereg praktycznych szkoleń.

Warto pamiętać o tym, że dzięki franczyzie, można zawsze liczyć na pomoc firmy. Jeżeli urządzenia zepsują się, firma zapewnia zastępcze. Cały czas czuwa również i udziela pomocy technicznej, kiedy tylko jest ona niezbędna. Sprawdź mobilna myjnia parowa franczyza z Gtlux. Większość osób przyznaje, że bardzo ułatwia to pracę, w szczególności podczas kilku pierwszych miesięcy, kiedy wiele rzeczy jest jeszcze nowych i trzeba sporo się dowiedzieć.

Taka franczyza nie musi polegać jedynie na prowadzeniu samej myjni parowej. Warto z czasem rozszerzyć swoją działalność i zaoferować również odkurzanie pojazdu, pranie tapicerek lub tak zwany auto detailing. Wielu właścicielom zależy na tym, aby ich pojazdy były kompleksowo umyte i przygotowane do korzystania. Kiedy decydują się na taką usługę, bardzo chętnie dopłacą również za inne czynności, aby samochód pachniał i błyszczał się z czystości. Z pewnością przyniesie to również konkretne korzyści finansowe. Franczyza to najlepszy pomysł na to, aby wystartować z taką mobilną myjnią parową i innymi usługami tego typu.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Szymon

    Proszę o informację na temat tej oferty

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.