Wiadomości z Bytomia

Foliopaki kurierskie gdzie kupić?

  • Dodano: 2020-08-31 13:00

Foliopaki kurierskie to nowoczesne koperty - niezbędne w każdym magazynie, hurtowni, firmie kurierskiej, transportowej i logistycznej. Jakie jest zastosowanie foliopaków kurierskich i gdzie je kupić? Podpowiadamy.

Foliopaki kurierskie to nowoczesna alternatywa dla standardowych papierowych kopert. Wykonane z trwałej, odpornej na uszkodzenia, ale bardzo elastycznej folii LDPE skutecznie chronią zawartość przed uszkodzeniem, wilgocią, kurzem i zanieczyszczeniami. Dzięki szerokiemu wyborowi dostępnych na rynku rozmiarów z powodzeniem pomieszczą zarówno niewielkie akcesoria, jak i przedmioty średniej wielkości.

Foliopaki kurierskie - zastosowanie

Ze względu na uniwersalny charakter foliopaki kurierskie znajdują zastosowanie w handlu, transporcie, biurze i gospodarstwie domowym.

Świetnie sprawdzają się zwłaszcza do:

  • zabezpieczania zawartości podczas transportu. Tę mogą stanowić nie tylko dokumenty, ale także w zależności od wielkości koperty - akcesoria, bielizna, lekka odzież, książki, prasę, niewielkie kosmetyki, a nawet sypkie produkty spożywcze;
  • archiwizowania dokumentów - instrukcji obsługi, faktur i rachunków, kart gwarancyjnych czy umów. Zabezpieczone w foliopaku i dokładnie opisane z pewnością się nie zgubią. Nie będą także narażone na uszkodzenie czy zalanie.

Dzięki temu, że folia LDPE jest materiałem nieprzezroczystym, zawartość foliopaku jest skutecznie chroniona przed wzrokiem przypadkowych osób. A to ma szczególne znaczenie w przypadku wysyłki wartościowych przedmiotów i poufnych dokumentów. Samoklejący mechanizm zapewnia maksymalny komfort użytkowania - zarówno odbiorcy, jak i nadawcy. Stanowi także dodatkowe zabezpieczenie przed otwarciem koperty przez osobę nieupoważnioną.

Foliopaki kurierskie jako skuteczny nośnik reklamowy

Wiele firm wykorzystuje foliopaki kurierskie jako formę nienachalnej, ciekawej reklamy. Nanosząc na nie dowolny druk, budują rozpoznawalność marki, informują kupujących o akcjach rabatowych i zachęcają do korzystania z usług. 

Gdzie kupić folię stretch?

Najlepszym miejscem na zakup foliopaków kurierskich jest sklep online oferujący produkty do pakowania i wysyłki. Działając przez internet, może zaproponować kupującym przyjazne dla portfela ceny, zachowując przy tym najwyższą jakość towarów. Jednym z takich sklepów jest Global Technology - specjalizujący się w sprzedaży akcesoriów do pakowania i wysyłki, produktów do remontu, lin, sznurków i artykułów biurowych.

Źródło: https://e-gtp.pl/foliopaki-kurierskie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.