Wiadomości z Bytomia

Firma Elkoma rekrutuje w Bytomiu

  • Dodano: 2017-02-01 10:45, aktualizacja: 2018-01-25 12:02

Rekrutację dla pracowników w Bytomiu prowadzi aktualnie firma Elkoma. Oferuje ona usługi takie jak montaż alarmów, telewizji przemysłowej, domofonów czy klimatyzacji. Ma w ofercie sprzęty niezbędne do instalacji takich systemów. Jakie oferty pracy w Bydgoszczy ma ona dla mieszkańców?

Rekrutację dla pracowników w Bytomiu prowadzi aktualnie firma Elkoma. Oferuje ona usługi takie jak montaż alarmów, telewizji przemysłowej, domofonów czy klimatyzacji. Ma w ofercie sprzęty niezbędne do instalacji takich systemów. Jakie oferty pracy w Bydgoszczy ma ona dla mieszkańców?

Praca dla elektryka

Elkoma zatrudni do pracy w Bydgoszczy elektryków. Kandydat zgłaszający swoją aplikację do pracy powinien mieć uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV. Uprawnienia i świadectwo ich posiadania są niezbędne do pracy w charakterze elektryka, niezależnie od firmy zatrudniającej pracownika. Wskazują one, że dana osoba dysponuje odpowiednimi kwalifikacjami i wiedzą o pracy z prądem elektrycznym.

Dodatkowym atutem kandydatów do pracy jako elektrycy w firmie Elkoma będzie doświadczenie na takim samym bądź podobnym stanowisku, choć nie jest ono absolutnie koniecznym warunkiem. Pracodawca deklaruje gotowość do zatrudnienia także osób młodych, od razu po ukończeniu szkoły i przyuczenie ich do zawodu elektryka. Także osoby bez doświadczenia mają również szansę na zdobycie takiej pracy.

Oferta dla sprzedawcy

Szansę na otrzymanie propozycji zatrudnienia i pracy w Bydgoszczy w firmie Elkoma mają również handlowcy i sprzedawcy. Pracodawca poszukuje kandydatów do sprzedaży artykułów elektronicznego zabezpieczenia mienia, w tym domofonów, alarmów, monitoringu, czy systemów telewizji przemysłowej. Mają oni pracować w Bytomiu, w tamtejszym biurze handlowym firmy. Podobnie jak w przypadku stanowiska pracy elektryk, także i w przypadku handlowców firma Elkoma deklaruje chęć przyuczenia do zawodu młode osoby, od razu po szkole. Doświadczenie w handlu jest mile widziane, ale nie wymagane.

Zatrudnienie dla instalatorów systemów alarmowych

Elkoma opublikowała również w serwisie rekrutacyjnym GoWork.pl ofertę pracy w Bytomiu dla instalatora systemów alarmowych, CCTV, kontroli dostępu itp. Od kandydatów nie jest wymagane doświadczenie w pracy w tym charakterze, ale będzie ono mile widziane i może przesądzić o wyborze danej kandydatury. Do składania aplikacji są również zaproszone młode osoby, tuż po ukończeniu szkoły, które są chętne do przyuczenia, a następnie podjęcia pracy.

Brak ściśle sprecyzowanych wymagań, takich jak uprawnienia 1 kV dla elektryka, z jednej strony stwarza szerokie możliwości i szanse otrzymania pracy dla potencjalnych kandydatów, a z drugiej, z perspektywy pracodawcy może się okazać, że z przedstawionych i przesłanych aplikacji żadna osoba nie będzie tak naprawdę nadawała się do pracy w firmie Elkoma.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.