Wiadomości z Bytomia

Este Synergy – płyn doustny jako prosty sposób na suplementację 

  • Dodano: 2021-10-19 08:45, aktualizacja: 2021-10-19 08:53

Wystarczy przejść się do drogerii lub przejrzeć kilka stron internetowych, aby zorientować się, że w dzisiejszych czasach rynek jest wręcz przesycony produktami do pielęgnacji, kosmetykami oraz preparatami dostarczającymi nam różnych substancji. Nawet zakładając, że wszystkie są w jakimś stopniu skuteczne, nie jesteśmy w stanie stosować czy wypróbować zbyt wielu z nich. Powinniśmy zatem decydować się na te, które korespondują z naszymi potrzebami oraz stylem życia. Este Synergy to płyn doustny, który zawiera peptydy kolagenowe Verisol P, kwas hialuronowy, cynk oraz biotynę. Jeśli właśnie tych substancji chcemy sobie dostarczyć, możemy zdecydować się na taką formę suplementacji. 

Este Synergy – jakie ma zalety płyn doustny? 

Dlaczego warto stosować suplementy w płynie? Ponieważ to proste i praktyczne rozwiązanie. Nie musimy spędzać czasu w łazience, wsmarowując w swoje ciało kolejne specyfiki z kolagenem czy kwasem hialuronowym albo łykać kapsułek z biotyną. Wystarczy zastosować płyn doustny Este Synergy podczas śniadania lub kolacji. Ze względu na płynną formę jest to znacznie przyjemniejsze niż przełykanie tabletek. Zawartość fiolki z suplementem diety rozpuszczamy w 100ml płynu i wypijamy. Płynem tym nie musi być woda. Jeśli chcemy uprzyjemnić sobie nasz codzienny rytuał, możemy wybrać swój ulubiony napój np. herbatę lub sok. To bardzo dobre rozwiązanie dla osób zabieganych, które nie chcą poświęcać wiele czasu na suplementację i zabiegi pielęgnacyjne. 

Este Synergy – co nam daje ten płyn doustny? 

Po suplementacji większość z nas będzie spodziewać się jakichś efektów, jednak należy pamiętać, że każdy organizm jest inny i ciężko będzie określić, czy uzyskamy pożądane rezultaty. Warto jednak sprawdzać skład, aby mieć jakieś pojęcie o tym, co przyjmuje nasz organizm. Płyn doustny Este Synergy dostarcza substancji takich jak kolagen, kwas hialuronowy, cynk czy biotyna. Więcej o tym specyfiku można przeczytać tutaj https://estesynergy.com/plyn-doustny/. Warto także zapytać o opinię lekarza, aby dowiedzieć się, czy zaleca nam tego rodzaju suplementację. 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.