Wiadomości z Bytomia

Dziecięce manekiny: jak prawidłowo urządzić witrynę sklepu?

  • Dodano: 2020-02-03 15:45

Niezależnie od rodzaju produktów sprzedawanych w sklepie, dobrze zaprojektowana witryna zwiększa szanse, że klienci postanowią wejść do sklepu – i być może coś kupić. Dlatego ważne jest przestrzeganie kilku podstawowych zasad aranżacji witryn. Podpowiadamy, jak dopasowywać dziecięce manekiny do posiadanego asortymentu i sprawić, by wystawa sklepu przyciągała jak najwięcej osób.

Manekiny dziecięce a dobra aranżacja

Wbrew pozorom prawidłowe zaprojektowanie witryny to skomplikowane zadanie. Niektórzy mają wrodzone predyspozycje lub nabyte w innej pracy doświadczenie ułatwiające taką aranżację. Wiele osób jednak umieszcza swoje towary na witrynie bez przemyślanej koncepcji. Tymczasem myśl przewodnia, która porządkuje wystawę jest ważna, by była ona dobrą wizytówką sklepu. Zasadzie tej podlegają także manekiny dziecięce. Dlatego jeżeli na wystawie są same modele dziecięce czy młodzieżowe, powinny być w jednym stylu (a najlepiej z tej samej kolekcji). Z kolei jeżeli na witrynie prezentowana jest odzież dla dorosłych i młodszych odbiorców, najlepiej, by były one albo z tej samej kolekcji, albo wyraźnie różne (na przykład drewniane obok tych wykonanych z włókna szklanego). Ważne jest też zadbanie o spójność wystawianych produktów, powinny na przykład być z jednej kolekcji lub w podobnej kolorystyce.

Warto powstrzymać się przed pokusą wystawiania na witrynie jak największego wyboru asortymentu. Dobrze urządzone, minimalistyczne aranżacje sprawdzają się lepiej, niż przeładowane kształtami i kolorami. Dlatego na witrynie najlepiej umieścić dwa, maksymalnie cztery manekiny dziecięce – taka ilość pozwala już na ukazanie kilku stylizacji, a nie wywołuje jeszcze wrażenia chaosu.

Gdzie kupić dobre manekiny dziecięce?

Szczególnie w sklepach oferujących odzież z wyższej półki, manekiny powinny być dobrze zaprojektowane – dotyczy to w równym stopniu manekinów dziecięcych, co dorosłych. Dobrze więc zaopatrywać się w nie u dobrych producentów, takich jak https://sklep.moremannequins.pl/manekiny-dzieciece.5. Często są one droższe niż powszechnie spotykane manekiny dziecięce, za to są tak zaprojektowane, by jak najlepiej eksponować walory pięknie uszytej odzieży.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.