Wiadomości z Bytomia

Dealer Toyoty na Śląsku

  • Dodano: 2018-10-11 10:45

Firma Czajka Auto posiada dwie lokalizacje. Znaleźć ją można w Bytomiu przy ulicy Strzelców Bytomskich 66d oraz w Chorzowie przy DTŚ 55.

O firmie

Firma Czajka Auto, to nie tylko autoryzowany dealer marki Toyota, komis samochodów używanych, ale również stacja obsługi pojazdów, w której oferowane są profesjonalne usługi przy użyciu oryginalnych części. Właściciele aut mogą tutaj liczyć na sprawne przeprowadzenie przeglądów podstawowych i powypadkowych oraz wielu innych badań technicznych. Firma dysponuje ponadto nowocześnie wyposażonymi serwisami mechanicznymi i blacharsko – lakierniczymi, a wszystkie przeglądy i naprawy wykonywane są  z wykorzystaniem oryginalnych olejów silnikowych i części zamiennych Toyoty. Salon oferuje bogatą gamę wysokiej jakości pojazdów, konkurencyjną cenę, szybkie terminy realizacji oraz wysoką jakość usług. Spółkę charakteryzuje przede wszystkim uczciwość i przejrzystość wszelkich transakcji. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że firma specjalizuje się w obsłudze kompleksowej – od zakupu samochodu, po wymianę na nowy. 

Firma Czajka Auto posiada dwie lokalizacje. Znaleźć ją można w Bytomiu przy ulicy Strzelców Bytomskich 66d oraz w Chorzowie przy DTŚ 55, a wszelkie szczegółowe informacje dotyczące salonów i usług znajdują się na stronie: https://toyota-czajka.pl, natomiast informacje dotyczące sprzedaży samochodów znaleźć można pod adresem: https://uzywanetoyoty.pl.

Finansowanie

Czajka Auto oferuje szeroką gamę usług finansowania pojazdów oraz ubezpieczenia. Dla osób prywatnych – niskooprocentowane kredyty, dla przedsiębiorców – leasing połączony z możliwością wykupu auta. Firma przygotowała szeroki pakiet ubezpieczeń dla samochodów nowych, jak i używanych.

Zespół

Bez wątpienia sukcesem firmy są ludzie, którzy ściśle ze sobą współpracują. Tworzą oni załogę złożoną z połączenia osobowości i doświadczenia, dzięki temu firma jest w stanie dostosować się do potrzeb każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Bez wątpienia atutem firmy Czajka Auto jest dział handlowy, który oferuje profesjonalną obsługę w zakresie sprzedaży zarówno nowych, jak i używanych samochodów marki Toyota. Kadra pracownicza to wyspecjalizowani sprzedawcy Toyoty Motor Poland, regularnie uczestniczący w szkoleniach, dzięki czemu spełniają swoje obowiązki na najwyższym poziomie. Są to ludzie kompetentni, którzy chętnie pomogą w wyborze bezpiecznego i nowoczesnego auta.

Klienci

Z naszych usług korzystają klienci z całego województwa śląskiego, w tym z takich miast, jak: Katowice, Gliwice czy Zabrze. Do naszych salonów i stacji obsługi pojazdów przyjeżdżają również klienci z miejscowości: Sosnowiec, Piekary Śląskie, Ruda Śląska oraz wielu innych miast regionu.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.