Wiadomości z Bytomia

Catering dietetyczny jako sposób na lepsze życie

  • Dodano: 2022-11-28 10:00

Catering dietetyczny to bardzo modne rozwiązanie, które stosuje coraz więcej osób. Wspaniale ułatwia on życie wszystkim tym osobom, które pragną schudnąć. Diety pudełkowe doskonale sprawdzają się także w przypadku tych klientów, którzy chcą zacząć prowadzić zdrowy styl życia oraz urozmaicić swoją codzienną kuchnię.

Jak wygląda typowa dieta pudełkowa?

Catering dietetyczny ty wyspecjalizowana oferta, która polega na dostawie zdrowych posiłków pod wskazany adres. Nie są to jednak pojedyncze czy przypadkowe posiłki, bo catering dietetyczny to swego rodzaju filozofia zdrowego i długookresowego żywienia. Wszystkie posiłki opracowywane są przez doświadczonych dietetyków a ich przygotowaniem zajmują się technolodzy do spraw żywności i najlepsi kucharze. Osoba, która zamawia określony plan żywieniowy każdego dnia w jednej dostawie otrzymuje zdrowe posiłki na cały dzień. Rolą dietetyków jest pilnowanie odpowiednich proporcji składników odżywczych oraz dbanie o różnorodność posiłków. Firmy oferujące catering pudełkowy współpracują ze sprawdzonymi dostawcami żywności ekologicznej. Nie ma tutaj mowy o podawaniu gotowych posiłków ze sklepów czy używaniu składników przepełnionych chemią i sztucznymi barwnikami. W cateringu dietetycznym wykorzystuje się zdrowe i ekologiczne warzywa oraz owoce, zioła, egzotyczne przyprawy, produkty pełnoziarniste oraz zdrowe tłuszcze roślinne. Dania przygotowywane są z użyciem bezpiecznych metod obróbki cieplnej.

Co znajduje się w ofercie fit catering?

Każda dobra firma cateringowa dba o to, aby zapewnić swoim klientom szeroki wybór diet. Bardzo dużą część odbiorców stanowią osoby które chcą zredukować wagę. (Sprawdź już dzisiaj: https://www.fitapetit.com.pl/). To właśnie z myślą o nich doświadczeni dietetycy przygotowują specjalne diety odchudzające, które występują w kilku wariantach, na przykład 1200 i 1500 kalorii. Oprócz tego każda firma cateringowa ma w swojej ofercie takie pozycje jak: dieta wegetariańska, dieta pudełkowa o niskim indeksie glikemicznym czy dieta pudełkowa standard dla osób, które nie mają specjalnych wymagań ale chcą się zdrowo odżywiać. W każdej ofercie firmy cateringowej musi znaleźć się także specjalny plan żywieniowy dla sportowców. Ponadto dostępne są diety eliminacyjne dla osób z problemami zdrowotnymi, które cierpią na alergie czy nietolerancje pokarmowe. Jeśli ktoś ma problem z wyborem konkretnej diety zawsze możesz skorzystać z telefonicznej konsultacji z dietetykiem.

Jakie korzyści daje nam firma cateringowa dzięki swojej ofercie?

Jedzenie pudełkowe to bardzo dobre wyjście dla wszystkich tych osób, które chcą się zdrowo odżywiać a jednocześnie nie mają wystarczająco dużo czasu aby samodzielnie opracowywać jadłospisy i przeliczać kalorie. Fit catering oznacza dużą wygodę i oszczędność czasu. Dzięki temu, że dana osoba korzysta z oferty firmy cateringowej, nie musi ona sama tworzyć list zakupów, jeździć do sklepów, gotować oraz zmywać po przygotowywaniu posiłków. Daje to naprawdę dużą oszczędność czasową a co za tym idzie większą wolność w organizacji planu dnia. Ważną zaletą cateringu dietetycznego jest także możliwość skosztowania pysznych i wyszukanych potraw, które są przyrządzane przez najlepszych kucharzy.

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.