Wiadomości z Bytomia

Blix.pl i żadna promocja Cię nie ominie

  • Dodano: 2018-12-31 08:00, aktualizacja: 2018-12-31 08:06

Każdy z nas chciałbym jak najwięcej oszczędzić. Pomagają, w tym różnorodne promocje i wyprzedaże oferowane przez małe i duże sklepy. Zazwyczaj, aby dowiedzieć się o obniżonych cenach potrzebna była wyprawa do konkretnego supermarketu lub znalezienie promocji w papierowych gazetkach z produktami. Niestety, gazetki nie zawsze są dostępne, a wyprawa do sklepu zabiera czas. Jednak jest rada na to, aby wiedzieć, gdzie można znaleźć produkty po okazyjnych cenach – wystarczy skorzystać z aplikacji lub strony Blix.pl, która w jednym miejscu zbiera wszystkie gazetki promocyjne i w kilka chwil pomaga zdecydować, gdzie wybrać się na zakupy.

Nie musisz już skrzętnie gromadzić makulatury lub przeglądać kilkudziesięciu stron w internecie, aby znaleźć wymarzone promocje. Teraz masz wszystko w jednym miejscu, co pozwala zaoszczędzić i czas, i pieniądze.

Papierowe gazetki można znaleźć w swoich skrzynkach na listy, jednak zebrane ze zwykłymi reklamami, często zamiast przysłużyć się oszczędzaniu, lądują w koszu. Dodatkowo nie w każde miejsce docierają przedstawiciele z gazetkami, zazwyczaj w mniejszych miejscowościach lub na obrzeżach miast, mieszkańcy ich nie dostają. A promocje pozostają poza ich zasięgiem.

Oszczędzasz czas i pieniądze
Na stronie Blix.pl, każdy użytkownik ma do dyspozycji aktualne gazetki z różnorodnych sklepów, z najnowszymi ofertami. Zaplanowanie zakupów staje się prostsze i wygodniejsze. Dodatkowo stworzenie listy zakupów jest możliwe również z poziomu aplikacji mobilnej, którą zawsze będziesz mieć ze sobą w telefonie. Oszczędność czasu, który możesz przeznaczyć na ulubione aktywności, łączy się z mniejszymi wydatkami i dbaniem o ekologię. Dzięki temu, że gazetki promocyjne w aplikacji Blix.pl są w formie elektronicznej, nie zużywasz dodatkowego papieru, a tym samym przyczyniasz się do ochrony środowiska.

Na stronie Blix.pl znajdziesz w jednym miejscu gazetki takich sklepów jak:
• sieci marketów i dyskontów oraz delikatesów, proponujących produkty w bardzo ekonomicznych cenach i znakomitej jakości, takich jak: Biedronka, Lidl, Tesco, Delikatesy Centrum,
• sklepy meblowe i z wyposażeniem wnętrz oraz ogrodów: Ikea, Abra Meble, Jysk
• marketów budowlanych m.in. Castorama, OBI, Leroy Merlin,
• drogerii kosmetycznych, takich jak: Rossmann, Drogerie Natura,
• sklepów odzieżowych, obuwniczych, z akcesoriami: CCC, Textil Market, Deichmann,
• sklepów z zabawkami i artykułami dla dzieci np. Smyk

Na stronie znajdują się aktualne gazetki wydawane przez sklepy, kiedy pojawiają się nowe, są automatycznie dodawane, dlatego jest gwarancja, że każda promocja zostanie zauważona.

Aplikacja mobilna Blix.pl – zawsze pod ręką
Pobierz aplikację Blix.pl i miej ją zawsze pod ręką, wystarczy, że ściągniesz ją na swoje urządzenie, klikając w ten link: https://blix.app.link/8hvO7kmTPR. Jest przystosowana dla użytkowników urządzeń z systemem Android oraz iOS. Z łatwym i przejrzystym interfejsem, który intuicyjnie pomaga wyszukiwać interesujące oferty.