Wiadomości z Bytomia

Atlas Poland - tradycja i gwarancja

  • Dodano: 2019-10-30 12:30, aktualizacja: 2020-06-02 09:01

Atlas Poland to renomowana firma oraz autoryzowany dealer na terenie Polski sprzętu budowlanego wielu ogólnoświatowych marek takich jak:

- ATLAS GmBH,

- ATLAS KOMPAKT,

- WEYCOR,

- TANA,

- SANY, 

- KINSHOFER,

- ING. Bonfiglioli,

- Willibald

- SMP.

Doświadczenie, które zbieramy każdego dnia od przeszło piętnastu lat pozwoliło wypracować nam rzetelność i pełny profesjonalizm świadczonych usług. Staramy się, aby każdy klient czuł się doceniony, dlatego też do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy całkowicie indywidualnie.

Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie, dlatego też gwarantujemy kompleksowe rozwiązania począwszy od pomocy podczas wyboru najbardziej właściwych maszyn poprzez konsultacje aż po przejęcie całościowej odpowiedzialności za obsługę techniczną sprzętu.

Dla osób, które nie mają pewności co do decyzji oferujemy również pomoc w dopasowaniu najbardziej dogodnego sposobu finansowania.

Szeroka oferta dopasowana do największych wymagań.

Dzięki temu, że w swojej ofercie posiadamy bardzo wiele różnorodnych sprzętów przeznaczonych do wykonywania prac różnego typu, każdy nasz klient zyskuje możliwość niezwykle dokładnego dopasowania najbardziej odpowiedniej maszyny do zadań jakie przed nim stoją.

W naszej firmie znajdują się różnego typu specjalistyczne maszyny przemysłowe:

- przeznaczone do przeładunku,

- koparki kołowe,

- koparki gąsienicowe,

- ładowarki kołowe,

- minikoparki,

- rozdrabniacze,

- kompaktory,

- rębaki,

- przesiewacze,

- urządzenia do napowietrzania kompostu,

- paczkarki złomu,

- strzępiarki

- prasonożyce.

W ofercie Atlas Poland znajdują się zarówno nowe fabrycznie jak i używane maszyny budowlane. Jednak nie trzeba się martwić. Maszyny używane przechodzą bardzo szczegółową kontrolę i są dopuszczone do oferty wyłącznie w przypadku, gdy spełniają wszystkie niezbędne wymogi. Tak więc nie różnią się wiele od swoich odpowiedników, które dopiero co wyjechały z fabryki.

Dlatego też, jeśli nie prowadzisz specjalistycznej firmy, gdzie szybko zwrócą się koszty kupna maszyn, nasi klienci mogą skorzystać z wygodnej opcji wynajmu. Dzięki temu zyskujesz dostęp do profesjonalnych maszyn bez konieczności wykładania dużych nakładów finansowych.

Atlas Poland jako pierwsza marka wprowadziła do swojej produkcji koparki dwudrogowe, które są co raz bardziej popularne przy wszelkiego typu pracach związanych z kolejnictwie i torowiskach. Te maszyny zostały wyprodukowane w naprawdę przemyślany sposób, a najważniejszą kwestią przy projektowaniu było dla nas zapewnienie pełnego bezpieczeństwa osobom na nich pracujących.

Każda maszyna spełnia najsurowsze wymogi i posiada wszelkie niezbędne pozwolenia na poziomie ogólnoeuropejskim, tym samym gwarantując bezpieczeństwo użytkowania i zapewniając usprawnienie wykonywanych zadań.

Atlas Poland - partnerska praca i zaufanie.

Codziennie pracujemy na budowaniu relacji z przedsiębiorcami i naszymi pozostałymi klientami. Wielu naszych partnerów takich jak Atlas Cranes & Excavators, Atlas Kompakt, Weycor by Atlas Weyhasen, SANY, KINSHOFER GmbH, Tana, LaBounty,SMP czy TEREX tworzy z nami niesamowitą współpracę opierającą się na zaufaniu i profesjonalności.

To co jest dla nas niezwykle istotne to kształtowanie wiedzy każdego dnia. Bowiem jesteśmy zdania, że "Człowiek uczy się przez całe życie". Starając się zapewnić naszym klientom wysoki poziom świadczonych usług, starannie weryfikujemy swoich pracowników. Ta skrupulatna szczegółowość pozwoliła wyłonić najlepszy team jaki mogliśmy stworzyć. Wiedza i idące w parze wieloletnie doświadczenie to cechy, które wyróżniają naszą firmę na tle konkurencji.

Serwis Atlas Poland (https://www.atlas-poland.pl/ )

Posiadamy wiele firmowych punktów na mapie Polski, dlatego też jesteśmy wszędzie tam, gdzie zaistnieje taka konieczność. Prowadzimy profesjonalne naprawy oraz obsługę techniczną każdego modelu maszyn, które znajdują się w naszej ofercie.

W celu szybkiego kontaktu, zapraszamy do wypełnienia zgłoszenia, które znajduje się na naszej stronie internetowej. Taki sposób komunikacji, znacząco usprawnia całą procedurę i pozwala na przekazanie najbardziej istotnych informacji. Wszystkie brakujące części, znajdują się w naszym centralnym magazynie przez co są dostarczane niemal natychmiast to otrzymaniu zgłoszenia.

Aby dać poczucie bezpieczeństwa, po zawarciu kontraktu serwisowego Atlas Poland dodatkowo zapewnia świadczenie różnego rodzaju usług dodatkowych, które są dostosowywane na bieżąco do aktualnych potrzeb klienta.

Nasze samochody serwisowe posiadają jedne z najnowocześniejszych narzędzi, które okazują się często niezbędne do wykonywania napraw czy też przeglądów serwisowych.

Internet jako źródło.

Internet jest nieocenionym kanałem do kontaktów z klientami. Dzięki niemu stworzyliśmy własną stronę internetową https://www.atlas-poland.pl gdzie zamieszczone są wszelkie niezbędne naszym zdaniem informacje na temat naszej firmy.

Internet jest nie tylko dodatkową możliwością pozyskania nowych inwestorów lub też klientów , ale również jest miejscem, z którego można czerpać informacje. Według danych dostarczonych przez CBOS ponad dwie trzecie Polaków jest regularnie aktywnych w sieci. To potężne narzędzie, a my uczymy się z niego korzystać.

Dlatego też na naszej stronie w zakładce artykuły, można odnaleźć wiele specjalistycznych notek. W nich czytelnik odnajdzie wiele interesujących treści a także może przybliżyć sobie naszą ofertę. Artykuły krążą wokół tematów  o specyfikacji konkretnych modeli koparek i pozostałego sprzętu a także zawierają liczne cenne wskazówki dotyczące wyboru optymalnego modelu sprzętu.

Przejrzystość interfesju i duża zawartość ważnych informacji ułatwia nam wspólny kontakt, który przecież jest najważniejszy. Podejmowanie decyzji nigdy nie jest łatwe. Jednak dzięki możliwości porównania wielu aspektów bez konieczności wychodzenia z domu, to doskonała alternatywa dla żmudnego szukania najlepszego rozwiązania. Dzisiejsza rzeczywistość współtworzona jest przez jej wirtualny odpowiednik i jak to mówi młode pokolenie: "nie ma Cię w sieci - nie istniejesz". Nam zależy na istnieniu i tworzeniu wielu projektów z naszymi klientami, dlatego też stawiamy na nieustanny rozwój również na polu internetowym.

Zakładka oferty pracy, to miejsce dzięki któremu możesz zacząć z nami współpracować. Dostęp do najświeższych ofert w pracy w każdym miejscu i o każdej porze. Zanim zaaplikujesz możesz nas bliżej poznać i podjąć ważną decyzję w oparciu o zdobytą wiedzę.

Dla naszej firmy nasza witryna internetowa jest wizytówką, na którą patrzymy z dumą. Tak jak wszędzie zawsze znajdzie się coś do poprawy i udoskonalenia, ale przecież można nad tym popracować poprzez zdobywanie nowych umiejętności.

Niezbędne informacje znajdujące się w zakładce kontakt, umożliwią szybkie skontaktowanie się z pracownikami Atlas Poland.

 

W razie pytań czy wątpliwości serdecznie zapraszamy do wybranej formy kontaktu: telefonicznie lub poprzez wiadomość e-mail. Nasi wykwalifikowani pracownicy chętnie wyjaśnią zawiłe aspekty technologiczne a także pomogą w rozwiązaniu problemu. Nie czekaj i skorzystaj już dziś z naszej oferty przygotowanej z myślą o tobie i twoich potrzebach.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.