Wiadomości z Bytomia

Zimowa Parada z Mikołajem ruszy z bytomskiego Rynku już 9 grudnia 2022

  • Dodano: 2022-12-06 06:45, aktualizacja: 2022-12-05 17:55

To będzie gratka nie tylko dla dzieci, bo przecież każdy z nas lubi dostawać prezenty. UM Bytom i Bytomskie Centrum Kultury w piątek 9 grudnia zapraszają do wspólnej Zimowej Plenerowej Parady z Mikołajem, która przejdzie z bytomskiego Rynku na Plac Karin Stanek.

Podczas wspólnej zabawy zaplanowano nie tylko spotkanie ze świętym Mikołajem, ale również słodkie prezenty, śpiewane kolęd oraz jarmark świąteczny.

Zimowa Parada z Mikołajem ruszy z bytomskiego Rynku już 9 grudnia 2022

Piątkowa parada świętego Mikołaja rozpocznie się w 9 grudnia o 17.00 na bytomskim Rynku. W specjalnym samochodzie, który rozpocznie pochód orszaku, na najmłodszych będzie czekał słodki poczęstunek.

Z bytomskiego Rynku uczestnicy plenerowej parady udadzą się ulicą Podgórną na plac Jana III Sobieskiego, a następnie ulicami: Żołnierza Polskiego, Smolenia, Korfantego, Żeromskiego oraz Lenartowicza na plac Karin Stanek, gdzie odbędzie się finał piątkowej imprezy.

Na placu Karin Stanek, tuż obok Bytomskiego Centrum Kultury na dzieci również będą czekały słodkie upominki, zaś podczas finału imprezy dla wszystkich uczestników parady zagrają muzycy Orkiestry Dętej Państwowych Szkół Budownictwa w Bytomiu.

Warto dodać, że na placu Karin Stanek mieszkańcy będą mogli również skorzystać z oferty jarmarku świątecznego, a także zaśpiewać świąteczne utwory wspólnie z Gabrielą Silvą - wokalistką operową.

parada z mikoajem bytom

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również