Wiadomości z Bytomia

Zgłoszenia do Festiwalu Organizacji Pozarządowych do 30 czerwca

  • Dodano: 2023-06-13 09:45

Do 30 czerwca działające w Bytomiu NGO-sy, mogą zgłaszać swój udział w zaplanowanej na wrzesień drugiej edycji Festiwalu Organizacji Pozarządowych Fajer w Bytomiu.

Zgłoszenia można przesyłać za pomocą formularza, który w tym roku został nieco rozbudowany. Można go pobrać tutaj.

Termin Festiwalu Organizacji Pozarządowych: sobota, 9 września, od 16.00 do 20.00.

Zgłoszenia do Festiwalu Organizacji Pozarządowych do 30 czerwca

Podczas wydarzenia odbędą się liczne warsztaty, wydarzenia artystyczne, sportowe oraz prelekcje. Będzie również okazja do tego, by spotkać się z przedstawicielami i przedstawicielkami trzeciego sektora i poznać ich działalność. Całość imprezy będzie miała charakter piknikowy, gdzie każdy bytomianin i bytomianka znajdą dla siebie coś interesującego.

Najważniejsze informacje i zmiany, które zostały omówione podczas ostatniego Forum NGO

  • Godziny: 16:00 - 20:00 - tutaj duża zmiana, omawialiśmy już ją bezpośrednio po zeszłorocznej edycji oraz na Forum. Ostatnie czas trwania (8 godzin) to zdecydowanie za długo
  • Dyskusje: będą odbywać się na stoiskach organizacji. Decyzja ta wynika z zeszłorocznych doświadczeń i obserwacji. Bardzo dużo organizacji zgłosiło chęć przeprowadzenia dyskusji i miało to duży wpływ na czas trwania wydarzenia. Mogliśmy też wszyscy zauważyć, że tego typu wydarzenia przyciągały po kilka osób zaangażowanych w danej tematyce.
  • Pogoda: poprzednia edycja pokazała, że nie zawsze warunki (a w zasadzie prognozy) są takie, jakich byśmy oczekiwali. W tym roku "plan B" będziemy tworzyć równolegle. Liczymy na piękną, słoneczną pogodę! Ale bądźmy gotowi.  Wy też zastanówcie się nad "wersją B" Waszego stoiska i innych atrakcji.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również