Wiadomości z Bytomia

[ZDJĘCIA] Beata Pacut-Kłoczko z bytomianami zagrała dla WOŚP

  • Dodano: 2023-01-16 11:00

Bytomianie wzięli udział w charytatywnym treningu z Beatą Pacut-Kłoczko, jedną z najbardziej utytułowanych polskich judoczek. Wychowanka Czarnych Bytom zaprezentowała podstawowe techniki oraz poprowadziła wspólny trening dla chętnych. Oprócz ćwiczeń były gry i zabawy dla najmłodszych oraz licytacje.

Beata Pacut-Kłoczko ma na swoim koncie wiele tytułów, między innymi: mistrzostwo Europy, brązowy medal mistrzostw świata oraz I miejsce w Grand Slam w izraelskim Tel Aviv. W zeszłym roku otrzymała tytuł Bytomianki Jesieni.

Beata Pacut-Kłoczko z bytomianami zagrała dla WOŚP

W hali GKS Czarni Bytom Beata Pacut-Kłoczko wraz z bytomianami zagrała dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w ramach 31. Finału. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!”.

Głównym punktem imprezy był trening prowadzony przez mistrzynię. W ramach akcji dla najmłodszych przygotowane zostały gry i zabawy. Starsi z kolei wzięli udział w licytacjach gadżetów z obecnego Finału WOŚP, a także z poprzedniej edycji.

Perełką wśród licytowanych rzeczy był biały pas z podpisami Piotra Wichra, Przemysława Matyjaszka oraz Beaty Pacut-Kłoczko. Ten pas to symbolika wielopokoleniowości: Wicher trenował Matyjaszka, którego przez chwilę podopieczną była Pacut-Kłoczko.

Cały dochód zebrany i wylicytowany podczas imprezy zasili konto 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również