Wiadomości z Bytomia

Zaginęła 13-letnia Vanessa Pogorzałek z Bytomia

  • Dodano: 2024-02-27 10:30

20 lutego w Bytomiu zaginęła Vanessa Pogorzałek. 13-latka wyszła do szkoły i nie wróciła do domu. Od tamtej pory nie kontaktowała się z najbliższymi. 

Zaginęła 13-latka z Bytomia

Vanessa jest mieszkanką Bytomia (dzielnica Bobrek). 20 lutego wyszła rano do szkoły. Od tamtej pory nie wróciła do domu, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. 

- Ostatni kontakt był po godzinie 14:20 z babcią, której powiedziała, że  troszkę się spóźni, bo uciekł jej autobus. Telefon nastolatki jest nieaktywny, nie posiada dokumentów. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną oraz nie powróciła do miejsca zamieszkania – czytamy na stronie "Zaginieni przed laty" na Facebooku.

Rysopis zaginionej 13-latki: 

  • wzrost: 153 cm
  • sylwetka: szczupła budowa ciała 
  • włosy: brązowe, długie, dłuższa grzywka
  • kolor oczu: zielone

W dniu zaginięcia ubrana była w czarną kurtkę, czarne spodnie jeansowe oraz białe adidasy (jak na zdjęciu). Posiada przy sobie czarny plecak w białe motylki.

- Osoby, które posiadają informacje na temat zaginionej, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji IV w Bytomiu pod numerem 47 853 38 10, lub redakcją "Zaginieni przed laty". Gwarantujemy anonimowość! – czytamy na stronie "Zaginieni przed laty" na Facebooku. 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również