Wiadomości z Bytomia

Wyścigi rowerowe w parku

  • Dodano: 2018-09-07 11:00

W dniu 8 września w bytomskim parku odbędzie się impreza plenerowa a w niej wyścigi rowerowe w ramach wojewódzkiej kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo".

Jest to profilaktyczny cykl działań mający na celu zwiększenie bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego a zwłaszcza pieszych. Serdecznie zapraszamy.

Podczas plenerowej imprezy w bytomskim parku miejskim im. Franciszka Kachla przy „Stawie Północnym” zostaną zorganizowane wyścigi rowerowe w 5 kategoriach wiekowych. Ponadto odbędzie się pokaz sprzętu policyjnego, oraz wiele konkursów i zabaw dla dzieci. Będzie można obejrzeć z bliska policyjne radiowozy i motory. Dla wszystkich uczestników przewidziano nagrody rzeczowe. Ponadto wśród uczestników wyścigów rowerowych zostaną rozlosowane nagrody specjalne, między innymi rower rekreacyjny. Początek imprezy o godzinie 8.00, natomiast start zawodów rozpocznie się o godzinie 10.00. Serdecznie zapraszamy do udziały wszystkich mieszkańców.

Impreza ta jest profilaktycznym cyklem działań w ramach kampanii "Kręci mnie bezpieczeństwo" mającej na celu zwiększenia bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego a zwłaszcza pieszych. W ramach kampanii odbywają się spotkania z bytomianami prowadzone przez policjantów miejscowej komendy. Celem jest zwiększenie świadomości i kształtowanie właściwych zachowań zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży. Przekazywane są informacje jak postępować aby ograniczyć zdarzenia drogowe.

Wyścigi rowerowe w parku

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.