Wiadomości z Bytomia

Wyróżnienia dla służb mundurowych przez Regionalną Izbę Gospodarczą

  • Dodano: 2022-10-25 06:00, aktualizacja: 2022-10-24 18:05

W piątek w Operze Śląskiej w Bytomiu odbyła się uroczysta gala, podczas której przedstawiciele Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, Delegatury w Bytomiu podsumowali rok działalności. Uroczystość była okazją do wręczenia wyróżnień, odznaczeń i medali pamiątkowych. Wśród wyróżnionych znaleźli się przedstawiciele bytomskich służb mundurowych.

W piątek w Operze Śląskiej w Bytomiu odbyła się uroczysta gala, podczas której przedstawiciele Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, Delegatury w Bytomiu podsumowali rok działalności. W uroczystości bytomskiej delegatury wzięli udział przedsiębiorcy i przedstawiciele władz miasta, Rady Miejskiej, posłowie, senatorowie, przedstawiciele administracji rządowej, miast ościennych oraz kierownictwo bytomskich służb mundurowych.

Bytomskie służby mundurowe wśród wyróżnionych

Podczas spotkania wręczone zostały wyróżnienia, odznaczenia i medale pamiątkowe dla najbardziej zasłużonych członków Regionalnej Izby Gospodarczej, a także osób, które działają w naszym mieście na rzecz rozwoju i spraw gospodarczych. Wśród wyróżnionych znaleźli się przedstawiciele bytomskich służb mundurowych.

W imieniu policjantów garnizonu bytomskiego medal okolicznościowy z okazji jubileuszu 30-Lecia Bytomskiej Delegatury Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach odebrał Komendant Miejski Policji w Bytomiu inspektor Andrzej Brzozowski. Uroczystość zakończyła się występem artystów Opery Śląskiej w Bytomiu.

rig kmp bytom

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również