Wiadomości z Bytomia

Współpracują dla Bytomia!

  • Dodano: 2024-05-16 11:00

Bytomska Izba Przemysłowo-Handlowa we współpracy z Lożą Katowicką Business Centre Club i gminą Bytom już po raz kolejny zorganizowała spotkanie sieciujące przedsiębiorców działających na terenie naszego miasta.

Przedsiębiorcy i inwestorzy na spotkaniu 

Spotkanie w Centrum Sportów Wspinaczkowych i Siłowych Skarpa Bytom w Rozbarku zainaugurowali jego gospodarze Krzysztof Gajos, prezes Zarządu Bytomskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, dr Jacek Siatkowski, dyrektor Loży Katowickiej oraz Michał Bieda zastępca prezydenta Bytomia.

Wzięli w nim udział także członkowie izby reprezentujący szereg branż oraz inwestorzy spoza Bytomia, którzy realizują swoje przedsięwzięcia na terenie miasta.

W ramach spotkania, dr  inż. Mariusz Kruczek z Głównego Instytutu Górniczego – Państwowego Instytutu Badawczego, przedstawił przedsiębiorcom  zagadnienia związane z Funduszem Sprawiedliwej Transformacji, możliwościami i uwarunkowaniami aplikowania o dofinansowanie sektora przedsiębiorczości w ramach krajowych i europejskich instrumentów finansowych.

Z koleinowe horyzonty działania Business Centre Club na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw przedstawił dr Jacek Siatkowski.

Współpracują dla Bytomia!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również