Wiadomości z Bytomia

W poniedziałek odbędzie się Forum organizacji pozarządowych

  • Dodano: 2022-11-30 11:15

W poniedziałek, 5 grudnia o godz. 18 w Centrum Organizacji Pozarządowych - Lokal w Bytomiu przy Placu Sobieskiego 3 odbędzie się Forum NGO. Podczas spotkania uczestnicy będą rozmawiać m.in. o nowych zasadach aplikowania w konkursach miejskich oraz warsztatach i szkoleniach.

Zgodnie z nowymi zasadami aplikowania w konkursach miejskich, wnioski będą przyjmowane od 2023 roku tylko i wyłącznie w formie elektronicznej. Generator wniosków oraz zasady aplikowania z jego użyciem zaprezentuje Beata Michel - Kierowniczka Biura Organizacji Pozarządowych.

W poniedziałek odbędzie się Forum organizacji pozarządowych

Podczas Forum uczestnicy będą także omawiać zmiany w konkursach miejskich. W rozmowach wezmą udział przedstawiciele Bytomskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego (BRDPP), w której zasiadają również przedstawicielki i przedstawiciele bytomskich organizacji pozarządowych.

Podsumowany zostanie także Fajer w Bytomiu, czyli Festiwal Organizacji Pozarządowych, który odbył się w zmienionej formule we wrześniu tego roku. W trakcie Forum organizatorzy podsumują działalność lokalu oraz prowadzona będzie dyskusja dotycząca warsztatów, szkoleń oraz finansowaniu działań w ramach Pakietów Rozwojowych OWES, które przedstawi je Anna Miczka-Klose).

Link do wydarzenia Facebooku: FORUM NGO.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również