Wiadomości z Bytomia

W piątek otwarty trening charytatywny z mistrzynią Europy w judo

  • Dodano: 2023-01-12 06:45, aktualizacja: 2023-01-11 15:49

W piątek, 13 stycznia w hali GKS Czarni Bytom o godzinie 17:15 rozpocznie się otwarty trening charytatywny z Beatą Pacut-Kłoczko, mistrzynią Europy i brązową medalistką Mistrzostw Świata w judo. Podczas treningu będzie prowadzona akcja charytatywna w ramach 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Poprzedni rok był bardzo udany dla Beaty Pacut-Kłoczko, która w Taszkiencie, stolicy Uzbekistanu zdobyła brązowy medal mistrzostw świata oraz zajęła pierwsze miejsce w w Grand Slam w izraelskim Tel Awiw.

Otwarty trening dla wszystkich

W piątek, 13 stycznia w hali przy ulicy Łużyckiej 90 mistrzyni poprowadzi otwarty trening dla wszystkich chętnych. Zajęcia odbędą się w ramach 31. Finału WOŚP, który w tym roku odbywa się 29 stycznia pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!”.

Na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Podczas piątkowego treningu dobrowolne datki będzie zbierał wolontariusz, który będzie miał ze sobą identyfikator oraz puszkę WOŚP. Sztab jest zarejestrowany przy Hufcu ZHP w Bytomiu z siedzibą przy ul. Kolejowej 6. Podczas wydarzenia będzie można wylicytować również kilka gadżetów z obecnego Finału WOŚP, a także z poprzedniej edycji.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również