Wiadomości z Bytomia

W Bytomiu odbyło się spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców

  • Dodano: 2022-10-27 06:00, aktualizacja: 2022-10-26 15:49

We wtorek, 25 października, w sali konferencyjnej CH Agora przedstawiciele Bytomskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, Urzędu Miejskiego w Bytomiu oraz Funduszu Górnośląskiego spotkali się przedsiębiorcami z Bytomia. Uczestnicy spotkania dyskutowali o programach wsparcia małych i średnich przedsiębiorstw województwa śląskiego.

Podczas spotkania poruszyliśmy różne tematy, mówiliśmy o rynkach wewnętrznych i zewnętrznych, w tym także o udzielaniu kredytów i poręczeń, które są bardziej korzystne od ofert banków komercyjnych. To było kolejne nasze spotkanie z przedsiębiorcami - mówi Krzysztof Gajos, prezes Bytomskiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Bytomiu.

Dyskusja o wsparciu dla małych i średnich przedsiębiorców z regionu

Uczestnicy spotkania mówili także o dotacjach na usługi szkolenie i doradcze dla MŚP województwie śląskich, pożyczkach inwestycyjnych i obrotowych z Regionalnych Funduszy Pożyczkowych dla MŚP województwa śląskiego, wsparciu rozwoju firm w obszarze internacjonalizacji - ofercie sieci Enterprise Europe Network dla MŚP z województwa śląskiego, programach wsparcia eksportu dla MŚP województwa śląskiego z projektu Global Silesia i InterSilesia, jak również poręczeniach kredytów, pożyczek, leasingów, zapłaty wadium oraz należytego wykonania umowy.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również