Wiadomości z Bytomia

W Bytomiu dachował pojazd uprzywilejowany!

  • Dodano: 2020-05-12 08:00, aktualizacja: 2020-05-12 08:16

Do groźnej w skutkach kolizji doszło przedwczoraj na ulicy Piłsudskiego. Kierujący pojazdem uprzywilejowanym 39-latek doprowadził do zderzenia z kierującą samochodem audi. Apelujemy o ostrożność i zwrócenie szczególnej uwagi na pojazdy uprzywilejowane.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 16 na ul. Piłsudskiego

Z ustaleń policjantów wynika, że 39-letni mieszkaniec Siemianowic Śląskich, kierując pojazdem uprzywilejowanym, nie dostosował się do sygnalizacji świetlnej, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z kierującą samochodem Audi. W wyniku uderzenia samochód Ford wywrócił się na dach. Szczęśliwie w kolizji nikt nie ucierpiał, a zniszczone zostały jedynie samochody. Na miejscu pracowali policjanci ruchu drogowego. Uczestnicy kolizji byli trzeźwi. Obecna sytuacja połączona jest z zauważalnie większym ruchem pojazdów uprzywilejowanych, szczególnie służb medycznych. Pamiętajmy, że pojazd jadący z włączonymi sygnałami błyskowymi i dźwiękowymi może przemieszczać się ze znaczną prędkością. I o to chodzi, by jak najszybciej dotarł on do celu. Dlatego zwróćmy szczególną uwagę na ułatwienie przejazdu pojazdom uprzywilejowanym.

Komentarze (3)    dodaj »

  • Trufny

    Kto w życiu nie popełnił błędu na drodze chyba ten co nigdy nie jeździł. Polacy są najlepsi w pisaniu i gadaniu bzdur.Wymiotować się chce jak się czyta wypowiedzi co niektórych .......

  • Kierowca

    Pewnie jechał 50 jak każdy

  • trecool

    Najgorszy typ kr@tynów w pojazdach uprzywilejowanych to ci co transportują krew i pacjentów na dializy, im zawsze spieszy się bardziej. Na marginesie twierdzę, że to oni powinni zwracać większą uwagę na to jak jadą podczas uprzywilejowania.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również