Wiadomości z Bytomia

VIVA OPERA - Gala Operowo-Operetkowa z okazji Dnia Matki

  • Dodano: 2019-05-22 11:00

VIVA OPERA. Gala Operowo-Operetkowa z okazji Dnia Matki w Bytomiu!

VIVA OPERA - Gala Operowo-Operetkowa to barwny, dynamiczny i emocjonujący wieczór operowo-operetkowy przygotowany specjalnie z okazji Dnia Matki. Przewodnim tematem koncertu jest miłość i jej rozmaite odcienie, ukazane przez najsłynniejszych kompozytorów scenicznych. W programie nie zabraknie zatem lirycznych romansów, arii, duetów i scen miłosnych, brawurowych i efektownych popisów wokalnych oraz odrobiny subtelnego dowcipu. Śpiewacy Grupy Operowej Sonori Ensemble z Pragi, Krakowa i Wrocławia zaprezentują ponadczasowe przeboje operetkowe oraz arie, duety i sceny operowe z dzieł najsłynniejszych kompozytorów m. in. Mozarta, Rossiniego, Verdiego, Pucciniego, Delibesa, Gounoda, Offenbacha, Straussa, Kalmana i innych. Wystąpią przed Państwem znakomici i uznani artyści operowi, soliści polskich i zagranicznych scen operowych, nagrodzeni na wielu międzynarodowych konkursach wokalnych. Nie zabraknie także wirtuozowskich popisów pianistycznych. Całość wieczoru ubarwi słowo o muzyce, opowiedziane w niekonwencjonalny sposób. Zapraszamy na niepowtarzalny wieczór operowy pełen emocji i uczuć w towarzystwie wspaniałych głosów! 

VIVA OPERA to doskonały pomysł na prezent dla każdej Mamy i nie tylko!

Grupa Sonori Ensemble ma na swoim koncie ponad 300 koncertów w salach koncertowych, teatrach i innych instytucjach kultury Polsce i za granicą. Do ważniejszych osiągnięć należą: występy z Orkiestrą Filharmonii Zielonogórskiej, trzykrotny występ podczas Nowosolskiej Jesieni Artystycznej, gdzie artyści koncertowali m.in. obok Grupy MoCarta oraz orkiestry Arte dei Suonatori, koncert w ramach prestiżowego cyklu „Wieczory u Attavantich” w Jarosławiu, spektakl „Mozartiada” podczas festiwalu Drama Teatralna w Tarnobrzegu. 

Więcej informacji o zespole na stronie: www.sonori.pl
Koncert odbędzie się 26 maja 2019 roku o godz. 17:00 w Bytomskim Centrum Kultury.

Bilety w cenie 60 zł do nabycia:

  • kasa BCK (pl. Karin Stanek 1) wt-pt 8:00-16:00, tel.: 32 389 31 09 w. 101 
  • online na stronie: www.KupBilecik.pl pod linkiem: https://www.kupbilecik.pl/impreza-35681-grupa.operowa.sonori.ensemble.bytom.html

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również